Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Svatba na první pohled: Blízcí Natálie a Františka předpověděli, jak dlouho jim to vydrží

Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 22 fotografií
show
Svatba na první pohled se rychle stala ostře sledovanou televizní reality show. Natálie (23) a František (36) si řekli své ANO a diváci TV Nova nyní budou sledovat, zda jejich společná cesta životem bude mít dobrý konec, nebo zda se dvojice do 30 dnů rozejde. Co o jejich budoucnosti říkají blízcí páru:

TV Nova ve středu začala vysílat reality show Svatba na první pohled. A my můžeme sledovat, jak se bude dařit dvojicím, které k sobě napasovali experti z řad genetiků a psychologů.

První díl jsme sledovali, jak si půvabná Natália Mykytenko bere za muže sympatického podnikatele Františka Gebra. On je milý kluk a pracuje jako fotograf, ona na diváky působí trošku chladně a živí se jako zubní sestra.

Pro TV Nova také promluvila Natálčina maminka. Svatba ji uchvátila a věří, že dvojici to bude klapat. „Já neměla představu, jaký ženich bude. Ale František se mi líbí,“ uvedla na kamery Natálčina maminka, která pochází z Ukrajiny. A dodala, že si myslí, že to dvojici vydrží a že si pořídí tři děti.

Spolu s Natálčinou mladší sestrou se shodly, že by jim to mělo vyjít. Na otázku, jestli si myslí, že to dvojici vydrží déle než půl roku, odpověděli všichni dotázaní od Natálčiny sestry a maminky po Františkova kamaráda jednohlasným: „Myslím si, že jo.“ Tak uvidíme, jak se jejich slova vyplní…

Související články

Další články