Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Svatba na obzoru: Ondřej Koptík (34) prozradil, jak to má s Hanou Gregorovou (66)

Ondřej Koptík a Hana Gregorová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
vdavky
Nemožné se možná stane realitou... Oblíbená herečka Hana Gregorová (66) a Ondřej Koptík (34) tvoří téměř dva roky pár a jak to vypadá, nezůstane jen u toho. Redakce eXtra.cz má totiž velmi citlivé informace o tom, že by muž, jenž dokázal v minulosti na Facebooku skládat Gregorové hodně lechtivé básně, rád vstoupil se starší herečkou do manželství. Alespoň to redaktorovi eXtra.cz přiznal.

Už v minulosti Koptík požádal Gregorovou o ruku a herečka souhlasila. Jenže pak následoval hodně divoký rozchod. Teď jsou zamilované hrdličky opět spolu a Koptík by Hanku rád požádal o ruku podruhé.

"Je to velmi citlivé téma a já už se pro média nevyjadřuji. Žiji spokojený život. Když se bavíme ale o svatbě, já nemohu a ani si netroufnu mluvit za Hanku, to mi nepřísluší. Pokud jde o mě, mám z minulosti téměř dořešené nějaké finanční závazky a Hanku bych si rád vzal. Ovšem musela by chtít i ona. A já nebudu mluvit o jejím stanovisku. Kdyby ovšem chtěla, určitě budu rád a půjdu do toho," řekl eXtra.cz Koptík, který se dále odmítl o vztahu s herečkou na jakékoliv jiné téma bavit.

"Není co říct, žijeme dobrý život a jsme šťastní, to je celé," dodal Koptík, který se živí jako řidič taxi. V minulosti sice napáchal několik hodně divokých extempore, teď ale seká latinu. O starší herečku už podruhé přijít nechce. A pokud to tak půjde dál a Koptík bude příkladným partnerem, možná se dočká vytoužené svatby s milovanou ženou

Co jste možná o Haně Gregorové nevěděli:

*Dceru Rolu počala Gregorová se svým prvním manželem – jordánským lékařem Gassanem. Toho si vzala v roce 1976 a o rok později se jim narodila. Manželé spolu ale nežili, Gassan pobýval v Emirátech a herečka na Slovensku.

*Jejím druhým manželem byl herec Radoslav Brzobohatý (+79), se kterým má syna, Ondřeje Gregora Brzobohatého (36).

*V současné době jsou vztahy dcery Roly i syna Ondřeje s jejich matkou velmi vlažné. A to právě kvůli jejímu vztahu s Koptíkem.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy