Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Svatba na obzoru? Gregorová a Koptík se připravují na vstup do manželství!

Ondřej Hanku miluje…
+ Dalších 6 fotografií
Talentovaná herečka Hana Gregorová (65) a Ondřej Koptík (33) opět tvoří několik měsíců pár, a jak to vypadá, nezůstane jen u toho. Redakce eXtra.cz má totiž velmi citlivé informace o tom, že se pomalými krůčky schyluje ke svatbě, a navíc máme hodně pikantní detaily, za jakých podmínek Gregorová svému mladšímu partnerovi řekne "ano". Třeba jeho bezdlužnost.

Redakce eXtra.cz získala zprávu od dobře informovaného zdroje, že by si Koptík svou vyvolenou rád vzal a tvořil s ní manželský pár. Podle našeho zdroje herečka nic nenamítá, ale má své podmínky. Už v minulosti ji požádal o ruku a vdova po Radku Brzobohatém souhlasila. Jenže pak následoval hodně divoký rozchod. Teď jsou zamilované hrdličky opět spolu a nemožné by se mohlo už brzy stát realitou.

„Hanka do manželství s Ondrou chce vstoupit. Ale má to dvě podmínky. Jednou je jeho bezdlužnost a druhá je předmanželská smlouva,“ řekl nám zdroj s tím, že Gregorová myslí na to, že svatbou by přišla o vdovský důchod, proto požaduje, aby Ondřej Koptík nedlužil nikde ani korunu.

Problém je v tom, že Koptík si v minulosti vzal půjčku ve výši 800 tisíc korun, podle informací eXtra.cz, kterou aktuálně splácí. „Až ji doplatí, moc mu už nezbývá, tak by neměl být v ničem problém,“ dodal náš zdroj.

Koptík se ke svatbě nechtěl vyjádřit, ale nepopřel ji. V SMS zprávě na dotaz eXtra.cz, zda je svatba na spadnutí, odpověděl, že co se má stát, stane se, a že děkuje za zájem.

Mohlo by vás zajímat

Další články