Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Svatba Moniky Štikové vyvolala poprask: Kolouškovi Petrovi se lidé smějí, ale láska hory přenáší

Svatba Moniky Štikové vyvolala poprask: Kolouškovi Petrovi se lidé smějí, ale láska hory přenáší
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
komentáře
Včera si na Staroměstské radnici v Praze řekli své "ano" Monika Štiková (47) a její nový mužíček Petr Binias (23). Někteří lidé si nenechali ujít příležitost, aby okomentovali velký věkový rozdíl, který mezi hrdličkami je. Co Monice a Petrovi vzkázali? Budete koukat!

Zanedlouho bude Monice padesát, ale vůbec na to nevypadá. Včera omládla nejméně o 10 let, no ještě aby ne, když si vzala o tolik let mladšího chlapce. V dnešní době je to asi trendy, stejný případ je i těhotenství v rozkošném páru Bohuše Matuše (46) a jeho půvabné Lucinky (17). Dnešní doba je prostě jinde. Jsou ale lidé, kteří tyto velké věkové rozdíly nepodporují. Jak reagovali na svatbu Moniky a Petra

Hochu, kam jsi dal rozum...

Svatba nepřinesla pouze dobré ohlasy. Co bychom to byli za národ, kdybychom si přáli jen dobré věci. Fanoušci slovy nešetřili. "Takovou dámu by chtěl každý muž," napsal ironicky uživatel na Instagramu. "Hochu, kam jsi dal rozum?" "Ten kluk nemá všech 5 pohromadě," pokračují komentáře. Zkrátka si lidé v Česku jen nadávají. Snad se tento zlozvyk bude pomaličku vytrácet a budeme si mezi sebou přát pouze lásku.

Novomanželům přejeme jen to nejlepší.

Související články

Další články