Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Svatba prince Harryho se blíží: Půjde Meghan za družičku tahle kráska?

Drůžička Meghan je fakt kočka!
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Od té doby, co královský palác prozradil termín svatby Meghan Markle (36) a prince Harryho (33), Britové nežijí ničím jiným. Žhavou novinkou je, že na svatbě, která proběhne 19. května, bude přítomna i Priyanka Chopra (35), čerstvá hvězda Pobřežní hlídky. A nebude tam jen tak! Prý půjde Meghan za družičku.

Svatba prince Harryho a Meghan Markle otřásá celou Británií, zvláště potom, co se odtajnilo, že za družičku Meghan Markle má jít hvězda Pobřežní hlídky Priyanka Chopra, píše portál mirror.co.uk.

Indická herečka, která talent rozhodně nezapře, prorazila už i v Hollywoodu. V letošním filmovém pokračování si střihla majitelku plážového klubu.

Se snoubenkou Harryho pojí Priyanku letité přátelství a byla to právě ona, kdo jako první popřál Meghan na sociálních sítích hezké zásnuby. Bude to vůbec poprvé, kdy se úlohy družičky zhostí hollywoodská herečka. A není to jediné, čím se tato královská svatba liší od ostatních. Svatby královské rodiny se obvykle nekonají o víkendu, což Harry s Meghan porušují. 19. května je totiž víkend.

Britové se vždy těší, že na královskou veselku dostanou volno. Teď ale doufat ve volno nemusí. V sobotu ho totiž budou mít určitě.

Související články

Další články