Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Svatba Koktových: Prodali ji, stejně jako nedávno Ornellčinu ochlupenou fifinku! Kolik dostali a jak s tím souvisí Babiš?

Zdroj: archiv free1.cz
+ Další 3 fotografie

Ornella Koktová (21), málem možná Okamurová, rozená Štiková, společně s novomanželem Pepou Koktou chytře kapitalizují jak pohlavní orgány, tak samotnou veselku, o které dnes informoval obchodní partner páru, server free1.cz, který zjevně přistoupil k ekonomické situaci páru tak, jak se má, tedy obchodně.

Stejné médium chytře a zjevně s úspěchem uveřejnilo na začátku listopadu sérii jakoby ukradených snímků z Ornellčina mobilu, na kterých je ministryně inteligence ČR zcela nahá a všemu dominuje její klín.

Fotografie pochopitelně pořídil sám Kokta, případně profesionál, ale pár má hodně důvodů pro to, hrát s bulvárem hru na čórku. Ten hlavní je zřejmý, Kotka ani Štiková, pardon Koktová, se určitě nehodlají o honorář (podle informací eXtra cca 150 tisíc korun) dělit se státem, což chápeme.

Kolik pár dostal za exkluzivitu na svatbu, netušíme, ale pan vládní kolega Ornelly, ministr financí Andrej Babiš (60) se určitě těší marně. Oficiálně ji tutově Kokta poskytl konkrétnímu bulváru zadara, případně coby bonus za peníze za tu fifinku v listopadu, jejichž předání ale nikdo nikdy nepotvrdil a vlastně to bylo taky celé zadara.

Páru ten údajný zisk přejme, peníze potřebuje a svatba něco stojí.

Jen si říkáme, co prodají Koktovi příště?

Související články

Další články