Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Svatba k narozeninám? Rona z Harryho Pottera spojují s přítelkyní zlaté prstýnky

+ Dalších 13 fotografií
zásnuby
Ryšavému klučíkovi předpovídali v době, kdy natáčel Harryho Pottera, velkou budoucnost. Dnešní oslavenec Rupert Grint (31) se ale místo natáčení filmů stáhl do ústraní a víc než jeho herectví se v poslední době řešil vztah s jeho přítelkyní Georgií Groome (26). Před pár měsíci se dokonce začalo spekulovat, jestli se ti dva nezasnoubili. Byli totiž oba spatřeni se zlatými kroužky na prstech.

Dvojice spolu randí údajně už od roku 2011. Jelikož ale dlouho nechtěli vztah potvrdit, nebylo jasné, jestli spolu ti dva opravdu chodí. Nějakou dobu už se ale neskrývají a chodí spolu ruku v ruce londýnskými ulicemi.

Na jednom ze snímků z letošního dubna bylo vidět, že mají oba dva na prstech zlaté prstýnky. Rupertova přítelkyně Georgia Groome, která se nejvíce proslavila rolemi ve filmech Z Londýna do Brightonu a On je fakt boží!, měla prsten na prsteníčku levé ruky.

Po bližším prozkoumání lze ale vidět, že Rupert má podobný zlatý kroužek na pravé ruce. Z jakého důvodu by nosil zásnubní prsten na pravačce, není známo. Nicméně se herec netají tím, že už by se rád oženil a měl děti, proto není vyloučeno, že bude Ron ze slavné ságy Harry Potter co nevidět v chomoutu.

Zatímco Rupert už přemýšlí o rodině a občas si zahraje v béčkovém filmu, jeho herečtí kolegové Emma Watson (29) a Daniel Radcliffe jsou na poli herectví dodnes aktivní a sklízí úspěchy.

Mohlo by vás zajímat

Další články