Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Svatba, jakou Česko nevidělo: Ondřej Kúdela se oženil, na veselce jim zazpíval Leoš Mareš

Zdroj: Profimedia, se souhlasem Petra Ševčíka, koláž eXtra.cz
Svatba

Na tento den svatebčané jen tak nezapomenou. Fotbalový obránce pražské Slavie Ondřej Kúdela (34) si 8. září vzal svou vyvolenou partnerku Markétu Křivkovou na romantickém barokním zámku Bon Repos u obce Čihadla. 

Osmého září 2021 je pro fotbalového obránce Slavie Ondřeje Kúdelu a jeho nyní už manželku Markétu nezapomenutelný den. Po letech společného soužití si řekli své ano na loveckém zámku Bon Repos u obce Čihadla. Zdá se, že je to oblíbené místo pro svatby fotbalistů, minulý rok se zde oženil spoluhráč z reprezentace Patrik Schick (25).

Svatba, jakou Česko nevidělo

Koordinátorka akce dlouho napínala a na sociálních sítích říkala: „To bude svatba, jakou Česko nevidělo, něco nádherného, výjimečného, harmonického, prostě dokonalost sama.” A opravdu tomu tak bylo. Navíc jim vyšlo krásné počasí.

Na veselce nechyběl jejich společný tříletý syn, trenér Jindřich Trpišovský a desítky svatebčanů včetně fotbalových kolegů. Jako zlatý hřeb večera tajně dorazil také moderátor Leoš Mareš (45), z kterého byla nevěsta zcela unešená. Novomanželé poté společně tančili na píseň „Miluju“ právě od oblíbeného moderátora.

Údajné rasistické poznámky

Ondřej Kúdela zažil divoký rok. Během březnového zápasu Evropské ligy, kdy Slavie hrála proti skotským Rangers, byl Kúdela nařčen z rasismu. Údajně měl mít poznámky vůči Glenu Kamarovi, hráči sierraleonského původu. Český obránce rasismus od začátku popíral a jediným důkazem bylo tvrzení finského záložníka Kamary. Kúdela nakonec vyfasoval trest, kdy nemohl hrát deset zápasů. Trest si naštěstí už odpykal.

Související články

Další články