Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Svatba, jakou Česko nevidělo: Fotbalista Patrik Schick už není svobodný. S Hankou si řekli "ano" na zámku

Svatba, jakou Česko nevidělo: Fotbalista Patrik Schick už není svobodný. S Hankou si řekli "ano" na zámku
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Svatba
V sobotu si útočník fotbalové reprezentace Patrik Schick (24) vzal za manželku svou přítelkyni Hanku Běhounkovou. Obřad se odehrál na pohádkovém zámku, kde bylo vše vyzdobeno růžovými květinami.

Vůně květů, svatební koláčky a pohádková atmosféra. Tak lze popsat den, na který Patrik Schick a jeho žena Hanka nikdy nezapomenou. Jejich svatební koordinátorka si totiž dala za cíl připravit pro ně ten nejlepší zážitek v životě. Na vznešené hostině tak nechybělo několik luxusních dortů a vlastní pult se zmrzlinou.

„Slibuji, že to bude svatba, jakou Česko nevidělo, něco nádherného, výjimečného, harmonického, prostě dokonalost sama. Spoustu skvělé zábavy, skvělého jídla,“ tvrdila hlavní koordinátorka na svém Instagramu.

Všem hostům i sledujícím tak slíbila něco neočekávaného a nepředstavitelně krásného. A skutečně tomu tak bylo. Na terase vyzdobené růžovými květy si nevěsta v bílých šatech a ženich v modrém obleku konečně řekli své ano.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články

Nejnovější kauzy