Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Svatba jako z pohádky: Neteř princezny Diany (†36) Kitty (30) si vzala miliardáře (62). Takhle to nevěstě slušelo

Lady Kitty Spencer s manželem a módním magnátem Michaelem Lewisem.
Zdroj: Archiv Kitty Spencer
Předchozí Další
+ Další fotografie
Velkolepá svatba

Kitty Spencer (30), neteř zesnulé princezny Diany (†36), prožila vskutku nezapomenutelný den. V sobotu 24. července si vzala za manžela miliardářského módního magnáta Michaela Lewise (62). Velkolepá svatba proběhla v italském městečku Frascati. 

Neteř princezny Diany Kitty Spencer se provdala za módního magnáta Michaela Lewise, který je o dvaatřicet let starší než ona. Věkový rozdíl páru ale zřejmě nevadí, a proto v sobotu 24. července proběhla nádherná veselka.

Novomanžel je dokonce o pět let starší než Kittyin otec a Dianin bratr, spisovatel Charles Spencer (57). Krásná blondýnka vypadala ve svůj svatební den naprosto dokonale. Šaty pro ni na míru zhotovilo italské návrhářské duo Dolce & Gabbana. Byly celé bílé a krajkové s květinovými ornamenty, měly dlouhou vlečku, elegantní vysoký límeček a dlouhé rukávy s balonovými rameny.

Několikery svatební šaty

Kitty na svatbu neměla jen jedny šaty od tohoto módního domu, ale podle magazínu Hello rovnou šest! Všechny měly jedno společné: byly inspirované anglickým dědictvím a její láskou k italské kultuře.

S doplňky to Kitty nepřeháněla a zdobily ji pouze minimalistické náušnice a samozřejmě prstýnek. Nevzala si na sebe žádné rodinné diadémy, jak je zvykem, ale ve výsledku to vůbec nevadí, protože šaty byly samy o sobě velmi honosné a s dalšími šperky by celkový vzhled působil přeplácaně. Veselka se konala na italském zámku ze 17. století a bylo to skutečně pohádkové místo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy