Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Svatba jako z pohádky! Mika Hakkinen a česká holka od tyče si konečně řekli své ano!

Zdroj: twitter
+ Dalších 7 fotografií
Láska jako trám! I tak se dá nazvat devítiletý vztah české striptérky Markéty Kromatové, která tančila u tyče v Kolíně nad Rýnem a měla to štěstí, že sbalila hvězdu Formule 1 Miku Hakkinena! Ten se ve strip klubu tehdy objevil a z milé Markétky už nespustil oči. Dokonce kvůli ní tehdy opustil rodinu a založil novou. Své ano si však řekli až nyní při idylické svatbě jako z pohádky.

Že si české holky rády zajedou někam přivydělat k tyči, je už celkem známo. A je také dobře známo, že tam občas sbalí slavného sportovce. Jenomže na rozdíl od naší milé Veroniky, která sbalila Jardu Jágra, Markéta je s Mikou již devět let a zplodila mu tři děti.

Svatba tak byla jenom jakousi finální formalitou a nejvíce ji ocenily asi pozvané celebrity, pro které to byla společenská událost roku. Obřad se konal ve finském Rovaniemi, kam byli hosté dopraveni tryskáči a postupně převáženi autobusy a černými Mercedesy

Rovaniemi leží asi 50 kilometrů pod polárním kruhem. Byla to tedy svatba přímo jako vystřižená ze zimní pohádky. Jednalo se však pouze o přáteli uspořádanou hostinu, která se odehrávala ve čtyřhvězdičkovém hotelu Santa Claus. Oddán byl pár již v polovině prosince na úřadě v Monaku, nedaleko něhož mají své sídlo. „Udělali jsme v našem společném životě další skvělý krok,“ nechal se slyšet Hakkinen v Ilta Sanomat.

Tak je to tedy i papírově potvrzené, české holky od tyče se také mohou dočkat své pohádky o Popelce Třeba se i naše Veronika jednou dočká důstojného konce, už by každopádně bylo na čase.

Související články

Další články