Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

SVATBA JAKO ŘEMEN: Nevěstu střihnul před manželem. V Plzni sexovali rádi, ale omylem

+ Další 3 fotografie
rozlučka se svobodou
Po dvou letech si vězeňský dozorce Petr M. (34) může konečně oddechnout. V létě 2017 obsluhoval jako barman na rozlučce se svobodou u Plzně, kde se mu zalíbila kamarádka nastávající nevěsty. Když s ní chtěl mít sex, usnul na chodbě. Potom šel do pokoje, místo dívky, kterou si vybral, však souložil s nevěstou Monikou V. (31). Ta ho zažalovala, soud teď ale rozhodl, že ženu neznásilnil. Že došlo jen k omylu. Z plánované svatby nesešlo.

Monika V. (31) trpí psychickými problémy, podle nepravomocného rozhodnutí Krajského soudu v Plzni ji ale Petr M. (34) neznásilnil. Sex spolu měli před dvěma lety na rozlučce se svobodou, vězeňský dozorce ale od začátku tvrdí, že k tomu došlo omylem.

Tehdy slavící ženy obsluhoval jako barman, alkohol prý tekl proudem a zalíbila se mu kamarádka nastávající nevěsty. Když spolu odešli na pokoj, odešla jeho „ulovená“ dívka ještě pro láhev vína. Petr M. podle svých slov usnul na chodbě, po probuzení šel rovnou do akce. Jenže si spletl postel a souložil s budoucí nevěstou Monikou V.

„Vzala si mě pod deku, začali jsme se líbat, sundávali jsme její kalhoty, to bez její pomoci nešlo, byly upnuté, a pak jsme souložili. Je mi to ze srdce líto, ale vinu necítím. Bylo to nedorozumění,“ dušoval se Petr M. Nevěsta vypověděla, že si myslela, že to je jen sen a že se jí zdá o budoucím manželovi…

Navzdory tvrzení obžaloby to podle soudu nebylo znásilnění. „Nebylo spolehlivě prokázáno, že se poškozená nacházela v úplném stavu bezbrannosti, tedy v hlubokém spánku nebo byla výrazně ovlivněna alkoholem. Sama při hlavním líčení uvedla, že soulož vnímala. Obžalovaný ji mohl subjektivně vnímat jako osobu, která na jeho sexuální chování reagovala vstřícně,“ řekl předseda senátu Tomáš Bouček.

Jak dopadla dívka, kterou chtěl barman souložit původně? Ta do pokoje vstoupila s vínem v momentu, kdy barman už kopuloval s budoucí nevěstou. Všichni tři byli v šoku. Barman ale ještě stihl ejakulovat a pak z pokoje utekl.

Petrovi M. stále hrozí až 10 let za mřížemi, rozsudek totiž není pravomocný. Státní zástupce si ponechal lhůtu na odvolání. Moniku V. sužují psychické problémy, oporu ale má v manželovi, se kterým si řekli ano týden po divoké rozlučce se svobodou.

Mohlo by vás zajímat

Další články