Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Svatba jako řemen: Marek Dědík ze StarDance si vzal svoji dlouholetou přítelkyni

Zdroj:
+ Další fotografie
Tanečník ze StarDance Marek Dědík se oženil se svojí dlouholetou partnerkou Terezou Stařičnou. Velkolepá veselka se konala na malém panství kousek od Prahy. Počasí novomanželům příliš nepřálo, celý svatební den pršelo. Oba skutečnost vzali pozitivně, vždyť se přece říká, že prší-li ve svatební den, tak prší štěstí. Jinak vše šlapalo jako na drátkách a svatební den je tak pro oba silným zážitkem. Jak jejich veselka vypadala?

„Takovou velkou dávku nervozity jsem nepociťoval ani na mistrovství světa v latinsko-amerických tancích,“ popsal svoje pocity Marek, který dle tradic nevěstu před obřadem neviděl a bylo tak pro něj překvapení, v čem nevěsta před oltář dorazí.

Tereza zvolila jednoduché šaty z dílny Marty Musilové, které skvěle podtrhly její dokonalou figuru. Nechyběly ani další tradice jako rozbitý talíř, tradiční knedlíčková polévka z jednoho talíře nebo házení kyticí.

„Byl to pro nás důležitý den, který jsme si užili společně s rodinou a našimi blízkými přáteli,“ shodují se manželé Dědíkovi, kteří svůj svatební slib stvrdili nejen vášnivými polibkem, ale také snubními prsteny z dílny přední šperkařské firmy JK Jitka Kudláčková.

Mezi hosty nechyběli ani Dědíkovi kolegové ze StarDance Olga Šípková, Roman Zach či Eva Krejčířová. Dorazila také Markova současná taneční partnerka Pavla Tomicová s manželem Ondřejem Malým. Nemohla si vynachválit jeho choreografické a učitelské kvality a všude na Marka pěla chválu.

Oba se již na nadcházející ročník oblíbené taneční soutěže těší. Popřát štěstí novomanželům dorazila i cvičitelka Hanka Kynychová, která Dědíkovi vděčí za mnohé, protože je již třetím rokem jedním z choreografů jejího charitativního tanečního projektu pro děti z dětských domovů Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynchovou. A byť by se mohlo zdát, že jsou Kynychová a Šípková rivalkami, padly si do náruče a zavzpomínaly na svoje začátky v aerobiku a na společné závodění ve sportovním aerobiku.

„Pro mě jako pro ženu to byl nezapomenutelný den a nejvíce mě těší spokojenost a úsměv na tvářích celé rodiny a našich nejbližších. Byla to jedna velká párty a všem za ni moc děkujeme,“ nemohla si svůj svatební den vynachválit nevěsta, která bude užívat manželovo jméno ve zkrácené formě, dnes už tedy Tereza Dědík.

Na svatbě samozřejmě nechyběl ani malý Bertram Dědík, který svatební obřad prospal v dědečkově náruči. Že mají Dědíkovi smysl pro humor dokázala i účast jejich fenky Mii přímo na obřadu. Jako čestná členka rodiny prý nemohla chybět. „Byl to překrásný den, na který si budu pamatovat do konce života,“ uzavřel jeden z nejlepších českých tanečníků a choreografů Marek Dědík.

Související články

Další články