Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Svatba jako řemen: Bývalý youtuber Jirka Král do toho praštil s půvabnou Karolínou

Svatba jako řemen: Bývalý youtuber Jirka Král do toho praštil s půvabnou Karolínou
Zdroj: Karolína Benešová archiv
+ Dalších 11 fotografií
novomanželé
Bývalý youtuber Jirka Král (30) do toho po třech letech vztahu konečně praštil. Letošní léto se nese v duchu těhotenství, svateb a porodů. Tím se evidentně inspiroval i Jirka, který pojal za svoji ženu půvabnou Karolínu Benešovou. Jirka s Karolínou randí od roku 2017 a moc jim to spolu podle fanoušků sluší. S radostnou novinkou se Jiří pochlubil na sociálních sítích.

Jeden z nejsledovanějších bývalých youtuberů Jirka Král se po třech letech vztahu s Karolínou Benešovou oženil. Oba dva radostnou novinu oznámili prostřednictvím sociálních sítí. "Novomanželé Královi," napsala Karolína.

Karolína byla skutečně nádherná nevěsta a v bílých svatebních šatech s dlouhou vlečkou jí to moc slušelo. Ženich oblékl tmavě modrý oblek, ve kterém působil jako prvotřídní elegán. Pár se zasnoubil letos v červnu.

"Tady je V, tady E, Z, M, zase E, Š," ukazoval při zásnubách Jirka Král fanouškům ve videu. Věta, to se rozumí, měla znít: "Vezmeš si mě?" ukázal jim malou hádanku a nápovědu. Novomanželé si svůj velký den užívají plnými doušky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy