Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Svatba české supermodelky ve velkém stylu: V Praze si vzala hollywoodskou hvězdu!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
sňatek
Herec David Lim (35), kterého diváci znají především z populárního seriálu S.W.A.T. se minulý týden oženil. Jeho manželkou se po pěti letech vztahu stala česká supermodelka Markéta Kazdová (28). Novomanželé si nyní užívají poslední chvíle líbánek v Dubrovníku.

Jihlavská rodačka a modelka Markéta Kazdová se se svým manželem rozhodla mít svatbu v Praze. Ještě před krásným obřadem cestovali po Česku a Kazdová ukázala svému milému spoustu zajímavých míst, z nichž spousta byla i mimo Prahu.

Pražskou svatbou se na Instagramu pochlubily samy hrdličky. "Jaký kouzelný den! Obklopen rodinou a našimi nejbližšími přáteli jsem si vzal lásku svého života. Naše srdce jsou plná lásky a vděčnosti. Miluji tě, Markéto, a nemohu se dočkat této naší společné cesty," napsal zamilovaný David Lim, který otevřeně přiznal, že když viděl svou lásku jít uličkou ve svatebních šatech, zatajil se mu dech.

Pár si nyní užívá poslední dny svatební cesty v Dubrovníku, kam se rozhodl vydat především proto, že David je obrovským fanouškem Hry o trůny, která se tam natáčela. Jako svatební dar dokonce s Markétou obdržel scénář k pilotnímu dílu seriálu podepsaný samotným autorem úspěšné knižní předlohy Georgem R. R. Martinem.

Související články

Další články