Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Svatba Bohuše Matuše s Lucií (17): Bodyguardi na každém rohu a manželský slib ve třech

Nenávistné komentáře se naučila Lucie ignorovat.
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Další 2 fotografie
DETAILY

Již za čtrnáct dní si zpěvák Bohuš Matuš (47) a jeho Lucie řeknou konečně své vytoužené ANO. Nebudou ale sami. Jaké plány mají a proč areál bude hlídat ostřílená ochranka?

Bohuš Matuš se konečně ožení

Obřad i následná afterparty se uskuteční v areálu Krtkův svět, což je jakýsi ráj pro děti a jejich rodiče. A protože Bohuš Matuš a Lucie Palkaninová (17) mají od prosince Natálku, považují vybrané místo za ideální.

„Lucinka vybrala pro Natálku krásné šatičky. Při obřadu ji chci držet na ruce, aby u toho byla s námi. Podle současných pravidel bude moci být maximálně patnáct lidí, ale uvidíme, kolik jich přijde. Píše mi spousta lidí, že tam půjde, pravidla nepravidla, nemám jim v tom jak zabránit,“ říká bezradně holohlavý majitel mimořádného hlasu.

Bodyguardi

„Oddá nás tam matrikářka, před ní určitě bude muset být jen maximálně stanovený počet lidí, ani o jednoho víc. Pak na místě proběhne i mejdlo. Ale rozhodli jsme se, že to budou hlídat bodyguardi, nikdo nezvaný se tam nedostane. Víte, jak to má Lucinka s novináři a fotografy. Chceme si svatbu užít s přáteli alespoň v relativním soukromí,“ vysvětlil Matuš.

Za svého svědka chce Františka Janečka, ale ještě se uvidí, zda hudební bard na žádost kývne.

Lucie jako princezna

„Určitě nebude chybět písnička Stín katedrál. Ale nebudu ji zpívat já, už jsem domluvený s kamarádem. Na své svatbě zpívat úplně nechci,“ prozradil nám už před časem.

Lucie má sama hodně věcí na zařizování. Už si ale vybrala svatební šaty, ze kterých je nadšená. „Opravdu se budu cítit jako princezna,“ popsala eXtra.cz před pár dny.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy