Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Svatba Bohuše Matuše: Pohádková nevěsta Lucie a dcerka jako růžový bonbonek

Svatba Bohuše Matuše: Pohádková nevěsta Lucie a dcerka jako růžový bonbonek
Zdroj: eXtra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 8 fotografií
svatba

Bohuše Matuše (47) a jeho milovanou Lucii (18) dnes čeká velkolepý den. Kromě toho, že půvabná nevěsta Lucie Palkaninová je dnes konečně plnoletá, tak si nyní bere svého partnera a otce jejich dcery Natálky za muže. Svatební obřad začal ve 14 hodin na krásném místě zvaném Krtkův svět v Praze.

Samotný obřad se koná v pražských Dolních Měcholupech v areálu Krtkův svět od 14 hodin, o hodinu později na místě proběhne i mejdan.

Zatímco na svatbu může kvůli opatření jen několik lidí, na párty už novomanželé očekávají zástup přátel. Bohuš Matuš s Lucií si dali opravdu záležet a celý obřad pojali v růžových a bílých odstínech. Růžová byla nejen malá Natálka, ale i dort a květinová výzdoba.

"Opravdu moc si vážím toho, že mi za svědka jde nejváženější šéf hudebního průmyslu, doktor František Janeček. V životě mi tolik pomohl, že ani nikdy nedokážu naplno ocenit," rozněžnil se Bohuš Matuš.

Mezi hosty jsou například Kateřina Brožová, Daniel Hůlka, Milan Peroutka, Magda Malá, producent Oldřich Lichtenberg z divadla Broadway nebo další producent Petr Tomeček, který nejenom že při obřadu zahraje na Panovu flétnu, ale navíc dvojici jako svatební dar dává nové auto.

Nevěsta jako z pohádky

Nevěsta Lucie vypadá skutečně jako z pohádky. Na svůj velkolepý den zvolila nádherné bělostné šaty, které doplnila jemným líčením a jednoduše zvoleným účesem.
Kromě blízké rodiny a přátel nesmí na svatbě chybět ani malá dcerka Natálie, která vypadala jako rozkošný malý bonbonek.Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy