Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Svatba Bohuše Matuše očima stylisty: Nevěsta a ženich oblékli devadesátky, říká Sam Dolce

Svatba Bohuše Matuše očima stylisty: Nevěsta a ženich oblékli devadesátky, říká Sam Dolce
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz / se souhlasem Sama Dolce
+ Dalších 23 fotografií
módní policie

Bohuš Matuš (47) a Lucie Matušová (18) si užili svůj velký svatební den se vší parádou. Obřad začal ve středu 12. května ve 14 hodin na krásném místě zvaném Krtkův svět v Praze a pozvána byla hrstka nejbližších přátel a rodina. Lucie byla skutečně půvabná nevěsta a ženich štramák. Jak ale jejich svatební outfity vidí odborník a módní stylista hvězd Sam Dolce? 

Nvomanželé Bohuš a Lucie Matušovi si svůj velký den náležitě užili. Ještě ráno těsně před obřadem byli ale oba hodně nervózní, hlavně samotný zpěvák.

"Nervozita opadla, ale deset hodin předtím mi pořád bušilo srdce," svěřil se Bohuš eXtra.cz těsně po obřadu.

"Také jsem nemohl spát, celou dobu jsem se díval na Waldemara Matušku a Karla Gotta, kteří mě vždy uklidní," dodal.

Paní Matušová se eXtra.cz svěřila, že se nejvíce těší na to, až si to s manželem užijí sami. "Cítím se krásně a hrozně se těším na oslavu, která nyní bude. Pak samozřejmě domů, až si to užijeme jen my dva," řekla Lucie.

Klasika a pohodlí zvítězilo

Hvězdný stylista Sam Dolce se podíval na svatební oblek a šaty pohledem odborníka."Byl to jejich nejkrásnější den v životě. Je důležité cítit se pohodlně, ale měla by se dodržovat určitá pravidla," hodnotí svatební outfity Sam Dolce.

"V případě Bohuše a Lucie zvítězila klasika 90. let a pohodlí. Jak jsou na tom finančně, to není důležité na žádné svatbě. Vkus není otázkou peněz," pokračuje.

"Pokud má Lucie šaty ze svatebního salonu, vidím tam jasné pochybení. Pracuji pro několik prestižních svatebních salonů a zákazníky nikdy do ničeho netlačíme, ale zároveň jsme odborníci na to, aby se podobná faux pas nestávala," dodal.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy