Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Svatba Bieberových: Hailey Baldwin konečně odtajnila šaty a jsou skvostné

Svatba Bieberových: Hailey Baldwin konečně odtajnila šaty a jsou skvostné
Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
svatba Justina a Hailey
Jedna svatba byla pro Justina Biebera (25) asi málo, a tak uspořádal druhou, mnohem větší veselku. Obřad byl mnohem honosnější než ten první a Hailey Baldwin Bieber (22) na sobě měla opravdu nádherné šaty.

První svatba Justina Biebera (25) a Hailey Baldwin se konala v New Yorku na radnici. Nevěsta si neoblékla ani svatební šaty a nebyli přítomni žádní hosté. Ovšem druhá veselka, ta už stála za zmínku. Přepych a luxus To jsou dvě slova, která druhý obřad Bieberových vystihují naprosto perfektně.

Na druhou svatbu, která se konala v kapli Somerset v Severní Karolíně, dorazilo i spoustu hostů. Mezi příchozími nechyběla například modelka Kendall Jenner, mladá miliardářka Kylie Jenner, zpěvák Ed Sheeran nebo Jaden Smith

Na sociálních sítích postupně přibývají fotky z dokonalé svatby Bieberových. Nyní konečně Hailey fanouškům odtajnila šaty. A musíme uznat, že jsou nádherné. Měla na sobě přenádherné šaty od módního návrháře Virgila Ablohy. Na konci zhruba čtyřmetrovou vlečku zdobí nápis "Till death do us part", což v překladu znamená "Dokud nás smrt nerozdělí". Hailey se pochlubila několika snímky, na kterých jsou perfektně vidět celé šaty. Oba dva novomanželé vypadali naprosto skvostně. Podívejte se do fotogalerie, jak jim to slušelo.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy