Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svatba až po kariéře: Hrdlička si na svatbu s Plíškovou bude muset počkat!

Na svatbu není čas! Karolína má rozjetou kariéru!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Na konci léta požádal Michal Hrdlička (28) svou partnerku Karolínu Plíškovou (25) o ruku. Česká tenistka má ale momentálně nejvíce rozjetou kariéru, a tak by byla škoda to teď zahodit. Ani na svatbu si čas nenajde. Ale nějakou představu má.

„Takhle daleko ještě nejsme. Je to zatím pár měsíců, co jsme zasnoubení. Plánujeme to na příští rok, ale jestli se to povede, zatím není jisté. Mám toho opravdu hodně. Tím, že cestuju a mám hodně turnajů, tak se budeme muset přizpůsobit mému plánu,” uvedla Karolína pro "Super"https://­www.super.cz/531070-kdy-bude-veselka-zasnoubena-karolina-pliskova-promluvila-o-svatbe-s-michalem-hrdlickou.html.

Vypadá to, že veselka bude v Karolínině režii. „Když tam budou lidi, které máme rádi a kteří jsou nám blízcí, tak to může být v podstatě kdekoli. Je to o lidech a ne o místě,” řekl bývalý moderátor sportovních novin z Novy.

Karolína má ale o něco konkrétnější představu. Na svojí svatbě nechce žádná média. „Mám zatím takovou představu, že by to proběhlo v zahraničí. Nebudu úplně konkrétní. Už mám vybraných několik míst. Chtěli bychom to mít bez lidí a bez médií, a tak by zahraničí pro nás bylo asi lepší,” řekla Plíšková.

Související články

Další články