Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Svatba Agáty: U obřadu chyběla Veronika Žilková. A rozhodně ne kvůli zranění!

Agáta se vdávala v bílém.
Zdroj: Facebook

Agáta (27) je vdaná paní. Dnes v podvečer, jak jako první informoval náš web, si vzala v Mariánských Lázních svou dlouholetou lásku, herce a zpěváka Jakuba Prachaře (29) a přijala i jeho jméno.

O svatbě věděla jen hrstka zasvěcených, částečně kvůli smlouvě s jednou televizí a částečně na výslovné přání ženicha, který nemá rád bulvár.

O Agátě se šušká, že poslední dobou nemá zrovna idylické vztahy s částí rodiny, v podobné situaci je ale kvůli vztahu s dlouholetou láskou i Prachař. Podle potvrzených informací Veronika Žilková (51) u obřadu chyběla, oficiálně samozřejmě s odůvodněním na zdravotní stav, a z rodiny nebyla zdaleka sama, o svatbě se tak dozvěděla až od novinářů.

Informaci o svatbě mezitím potvrdila po odvysílání televizní reportáže i modelka: "Je to pravda, teď už to mohu potvrdit, respektovala jsem přání televize, která měla na tu informaci exkluzivitu."

Připravujeme další podrobnosti, vy zatím na Facebooku eXtra.cz tipujte, kdo šel Aguš za svědka a zda se modelce podařilo uhnat Jakuba bez předmanželské smlouvy.

Související články

Další články