Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Svaly opadávají a ženské tvary vynikají: Hanka Mašlíková v růžové oslňovala

Hanka Mašlíková už není hora svalů. Přestala cvičit a získala zpátky svou ženskost.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress/Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Ženské tvary

Hanka Mašlíková (40) si vzala výhrůžky svého muže Andrého Reinderse (41) o rozvodu, pokud nepřestane cvičit, k srdci. Ještě před několika týdny byla hora svalů, na premiéře nového muzikálu Maminy, kde byla i redakce eXtra.cz, ale překvapila svým půvabem. V růžových šatech předvedla své ženské tvary. A vypadá skvěle. 

Outfit na slavnostní premiéře muzikálu Maminy měl být růžový. Jediná, která se pravidlem řídila, byla krásná Hana Mašlíková, která v růžových šatech přímo oslňovala. Modelka, která ve cvičení nemá od svého manžela Andrého podporu, fitness na hřebík ale nepověsila. Jen si nejspíš uvědomila, co je jí v životě dražší, jestli cvičení nebo manžel, protože svaly uvadávají. To ovšem neznamená, že jí to nesluší. Jen už má opět ženské tvary.

Denně v posilovně

Pod vedením trenéra Martina Svobody ale stále denně dře v posilovně. "Aneta mě fotila naposledy v 9. měsíci těhotenství s bříškem a teď přesně po pěti letech pro změnu se six packem. Cítím se teď ve svém těle snad nejlépe za celý svůj život, tak jsem to společně s fotografkou Anetou chtěla zdokumentovat. A vlastně i ukázat, že i vyrýsované a svalnaté tělo může stále vypadat žensky," promluvila v Blesku.

Manžel s jejím hobby moc nesouhlasí

Své sociální sítě zaplňuje svalnatou postavou. Její MMA zápasník ale rád není. Ostatně je to důvod, proč se Hanka neobjevila na žádné soutěži. "Já bych klidně soutěžila znovu, mám v sobě takové čertíky, ale Andrému se to už nelíbí, nepřeje si, abych soutěžila, a dokonce vyhrožuje rozvodem (smích)," řekla modelka pro eXtra.cz.

Každopádně na premiéře ukázala, že má nejen sportovní stránku, ale také tu elegantní. Hance to v růžových šatech moc slušelo.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy