Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Svalouš Noid, gladiátor Vémola i sympaťák Spirit: Tatínci, které prostě chcete domů

Svalouš Noid, gladiátor Vémola i sympaťák Spirit: Tatínci, které prostě chcete domů
Zdroj: Se svolením Karlose Vémoly a Majka Spirita
+ Další 2 fotografie
Sexy taťka
Nejvíc sexy česko-slovenští tatínci? Přinášíme vám jich celou řadu! A vybírat je opravdu z čeho. Přes muže, ze kterých testosteron doslova stříká, přes rošťáky s potutelným úsměvem až po roztomilé sympaťáky. Kterého chcete domů vy?

Samý sval a šlacha

Václav Noid Bárta (40) není jen pořádná horda svalů, ze které testosteron jenom stříká. Jeho šlachy sice pokrývají samá tetování, milovník kulturistiky je ale také zapáleným rodičem. Dcerkám Elišce a Terezce chce pořídit dalšího sourozence! Josef Pizinger (33) ani při výchově malinkého Josífka nezapomíná na cvičení. Důkaz? Jeho manželka Vendula Pizingerová (49) jej na Instagramu zvěčnila jenom v ručníku. A nutno dodat, že jí máme co závidět!

Sexy gladiátoři

Atilla Végh (35) se nestačí chlubit fotkami s malým Attillou na svých sociálních sítích. K miminku mu poblahopřál další známý bijec, Karlos Vémola (35), který svojí holčičce Lily koupí cokoli, jen aby byla šťastná. Obětavější tatínky těžko pohledat!

Usměvaví sympaťáci

Novopečený sexy taťka Majk Spirit (36) přiznal, že mu dcerka Aria změnila život. Dětí plánoval víc, ale po narození tohohle malého uzlíčku si prý další děti ještě rozmyslí. Sympatický rapper totiž poznal, že děti dokáží dát člověku pěkně zabrat. Herec Roman Vojtek (48) je nejzkušenějším tatínkem v našem seznamu. Tenhle sexy rošťák má totiž děti rovnou tři.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy