Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Svalnatec Jason Momoa slaví čtyřicátiny: Před kameru se dostal díky modelingu

+ Dalších 15 fotografií
Narozeniny
Dnes oslavuje kulatiny jeden z nejvíce sexy herců. Hvězda filmu Aquaman Jason Momoa má dnes 40. narozeniny. Tenhle herec se vryl do paměti mnoha žen, protože tohle svalnaté tělo s pěknou tvářičkou by chtěla mít doma každá.

Joseph Jason Namakaeha Momoa je rodák z tropického ostrova Havaj. Možná to je tím důvodem, proč je tak sexy. Narodil se přímo v Honolulu, ale vyrůstal u matky v Norwalku ve státě Iowa. Momoa dnes oslavuje kulaté čtyřicáté narozeniny.

Roku 1998 nastoupil na univerzitu na Havaji, kde byl také objeven návrhářem Takeem. Tím se nastartovala jeho modelingová kariéra. Momoa předváděl například i pro prestižní značku Louis Vuitton. V roce 1999 zvítězil v soutěži Hawaii´s Model Of The Year.

Svoji první roli získal v úspěšném seriálu Pobřežní hlídka. Ztvárnil postavu Jasona Ioana a působil tam až do roku 2001. Zahrál si i v seriálu Hvězdná brána: Atlantida, kde se objevil v roli Ronona Dexe. Právě kvůli natáčení seriálu Hvězdná brána se herec začal věnovat i bojovým sportům. Jason dokonce získal i roli v proslulém seriálu televize HBO Hra o trůny, kde se představil v roli khala Droga. Rodák z Havaje si zahrál i po boku Sylvestera Stallona ve filmu Jedna mezi oči.

Další jeho významnou rolí byla postava Aquamana ve snímku Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti, který byl natočen na námět vydavatelství DC Comics. Roku 2018 přišla zřejmě jeho životní chvíle. Byl natočen samostatný film o Aquamanovi se stejnojmenným názvem.

Bohužel pro dámy, které jsou do něho bláznivě zamilované, máme smutnou zprávu. Jason je už dávno zadaný. Má manželku Lisu Bonet a společně vychovávají dvě děti.

Mohlo by vás zajímat

Další články