Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Svalnaté nahé tělo Matthewa McConaugheye už v populárním striptýzovém filmu neuvidíte! Nechce hrát v pokračování Bez kalhot!

Ačkoli se svlékal, byla to jedna z jeho prvních vážnějších rolí.
Zdroj: archiv distributora

Film Stevena Soderbergha Bez kalhot (Magic Mike) byl dost nečekaný hit, na který do kin chodily ženské v obrovských partách a není tedy divu, že vydělal přes 100 milionů dolarů, i když rozpočet činil pouhých sedm milionů. A Hollywood má takovou jednoduchou zásadu – když vznikne v kinech nečekaný hit, musí se ihned udělat pokračování.

Sám herec Channing Tatum, který ve filmu ztvárnil jednu z hlavních rolí, píše scénář k Bez kalhot 2, ale podle zdrojů časopisu Star mu Matthew McConaughey řekl, ať jeho postavu do pokračování vůbec nedává. „Od té doby, co vyhrál Oscara, už nevidí důvod, proč by měl v nějakém filmu svlékat tričko. To dělal celou svou dosavadní kariéru,“ říkají zdroje.

Ostatně sám Matthew McConaughey říkal, že se rozhodl nechat své obvyklé romantické komedie a brát trochu odvážnější role, protože ví, že v romantických komediích může hrát vždycky. „Je to něco jako nedělní herectví. To můžu klidně dělat zítra, není k tomu třeba žádná velká příprava,“ říká.

Co by ho ale přesvědčilo, aby sváděl ženy svým vypracovaným tělem v Bez kalhot 2? „Musel by za to dostat dost peněz, to by ho přesvědčilo,“ říká zdroj.

Inu, peníze jsou vždycky až na prvním místě.

Související články

Další články