Facebookový účet s názvem 13. komnata Vladimíry z Mostu založil někdo neznámý a vypisuje za modelku údajné pravdy. Vlaďka Erbová (36) okamžitě podala trestní oznámení na neznámého pachatele.

„Snahou administrátora nebo administrátorky této stránky je opět poškození mého mediálního obrazu, a abych vypadala nejen před veřejností, ale i před potencionálními obchodními partnery jako ta nejhorší matka a obecně člověk s pochybnou pověstí. Já se ale nenechám nějakou třetí osobou zastrašovat nebo ovlivňovat. Mám naštěstí zdravé, spokojené děti, milujícího partnera, přátele a rodinu,“ řekla Vlaďka deníku Blesk.cz a předala vše policii a právní zástupkyni.

Na Facebooku najdeme její „zaručené“ touhy i pikantní informace. Anonym na stránkách v jednom ze statusů píše: „Momentálně jsem se zaměřila na Rytmuse. Ne, že by mi vadilo rozbíjet vztahy. Jsem v tom zkušená a nemám s tím nejmenší problém, ale nějak mě to asi nenapadlo dřív. On – áčková celebrita. Pro mě mediální pozornost, po které lačním. Teď mi začaly v očích svítit dolary. Anooo…!!!.“

Slova v lidech vzbuzují dojem, že Erbová se rozhodla, že sbalí Rytmuse (41), který se nedávno rozešel s Darou Rolins. „Rytmáči, nechtěl bys být ani na chvilku v mým guláši?,“ píše dotyčná osoba. Kdo to má na svědomí, je ve hvězdách. Je otázkou zda modelka tuší, kdy by mohl být pachatel.