Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Svádí Erbová Rytmuse? Někdo na ni začal útočit na Facebooku

Má Vlaďka skutečně zálusk na Rytmuse?
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Vlaďka Erbová (36) to poslední dobou nemá moc jednoduché a řeší de facto jeden útok za druhým. Nejdříve řešila erotické inzeráty, za kterými měl stát její ex Tomáš Řepka (44) s přítelkyní Kateřinou Kristelovou (38), a teď byla založena na Facebooku stránka, kde za modelku píše někdo pěkně nechutný deníček. Erbová by prý dokonce měla toužit po čerstvě rozešlém Rytmusovi (41).

Facebookový účet s názvem 13. komnata Vladimíry z Mostu založil někdo neznámý a vypisuje za modelku údajné pravdy. Vlaďka Erbová (36) okamžitě podala trestní oznámení na neznámého pachatele.

„Snahou administrátora nebo administrátorky této stránky je opět poškození mého mediálního obrazu, a abych vypadala nejen před veřejností, ale i před potencionálními obchodními partnery jako ta nejhorší matka a obecně člověk s pochybnou pověstí. Já se ale nenechám nějakou třetí osobou zastrašovat nebo ovlivňovat. Mám naštěstí zdravé, spokojené děti, milujícího partnera, přátele a rodinu,“ řekla Vlaďka deníku Blesk.cz a předala vše policii a právní zástupkyni.

Na Facebooku najdeme její „zaručené“ touhy i pikantní informace. Anonym na stránkách v jednom ze statusů píše: „Momentálně jsem se zaměřila na Rytmuse. Ne, že by mi vadilo rozbíjet vztahy. Jsem v tom zkušená a nemám s tím nejmenší problém, ale nějak mě to asi nenapadlo dřív. On – áčková celebrita. Pro mě mediální pozornost, po které lačním. Teď mi začaly v očích svítit dolary. Anooo…!!!.“

Slova v lidech vzbuzují dojem, že Erbová se rozhodla, že sbalí Rytmuse (41), který se nedávno rozešel s Darou Rolins. „Rytmáči, nechtěl bys být ani na chvilku v mým guláši?,“ píše dotyčná osoba. Kdo to má na svědomí, je ve hvězdách. Je otázkou zda modelka tuší, kdy by mohl být pachatel.

Související články

Další články