Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Sváděla kluka pod zákonem! Zakladatelka MeToo má na krku nechutný skandál!

Italská herečka měla svést nezletilého mladíka.
+ Další 2 fotografie
Kampaň MeeToo se nejen v Americe, ale po celém světě šířila jako lavina. Brojila a stále brojí proti sexuálnímu obtěžování. Celebrity jedna po druhé uváděly, kdo a kdy využil svého vyššího postavení a zneužil je, nebo se o to alespoň pokusil. Jednou z iniciátorek je Asia Argento (42), na kterou prasklo, že měla v minulosti svádět nezletilého chlapce a následně mu zaplatit za mlčení. Internet je nyní zaplaven nespočtem nenávistných reakcí na její konto. Italská herečka tak má co vysvětlovat.

Proti sexuálnímu obtěžování ve společnosti brojí kampaň MeeToo. Začalo to u filmového producenta Harveyho Weinsteina, kterého ze sexuálního násilí obvinila nejedna žena. Harvey Weinstein měl svého postavení ve filmovém světě zneužívat za svoji kariéru mnohokrát. Z nekalého chování ho nařkly herečky jako Gwyneth Paltrow nebo Angelina Jolie.

Jednou z dalších, na které se měl Weinstein dopustit sexuálního násilí, byla Asia Argento. Tím vlastně celá kampaň MeeToo začala. Italská herečka, která je považována za jednu z iniciátorek tažení proti nepatřičnému chování, má ale sama máslo na hlavě.

V roce 2013 měla jako sedmatřicetiletá v hotelovém pokoji v Kalifornii pokoušet svést sedmnáctiletého herce Jimmyho Bennetta.V tomto americkém státě je ale hranice pro sex stanovená na osmnáct let. Mladík se s herečkou znal už od roku 2004, kdy spolu natáčeli film Srdce je zrádná děvka.

Bennett jí za zneužití hrozil žalobou. Spor ale oba urovnali mimosoudně, kdy mu Argento zaplatila v přepočtu 8,6 miliónu korun, napsal The New York Times. Tomu se Bennett svěřil, že má k dispozici fotografii, kde je on a Asia v posteli. Ve svém prohlášení o chystané žalobě uvedl, že styk byl pro něj traumatizující a poškodil jeho kariéru.

Instagram dvaačtyřicetileté herečky je momentálně zaplaven nenávistnými komentáři. „Kdybych byl tebou, cítil bych se jako pedofil a sexuální násilník,“ píše jeden z „fanoušků“. „Asie právě skončila kariéra, pokud nějakou měla,“ připojuje se další diskutující. Herečka má, zdá se i přes mimosoudní vyrovnání, co vysvětlovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články