Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Sváděcí praktiky Eriky Stárkové: Ve filmu Nikdy neříkej nikdy předvádí smyslnou jógu

+ Další 3 fotografie

Nový romantický film Nikdy neříkej nikdy má za sebou slavnostní premiéru, u které nechyběla ani redakce eXtra. Film láká diváky nejen na slavná česká jména, ale i vtipné scénky. Jednou z nich je například sváděcí taktika v podání Eriky Stárkové, kterou lidé znají ze seriálu Most!

Hlavní hrdinkou filmu Nikdy neříkej nikdy je sympatická a rázná cvičitelka jógy (Tereza Kostková), které nevyšlo manželství a chce se věnovat hlavně své práci a dětem v pubertě. Se štěstím v lásce už nepočítá a nemá na něj ani čas, ale nikdy nevíte, co se stane dál. Kromě Kostkové se v této letní komedii můžete těšit také na Tomáše Maštalíře, Lenku Krobotovou, Ondřeje Sokola, Pavlu Tomicovou či Eriku Stárkovou.

A právě Tomicová a Stárková se postaraly o nejednu komickou scénku. Zatímco Erika baví diváky svými smyslnými pohyby a vzdychy při józe, čímž se snaží svést fešného Maštalíře, tak Tomicová hýří hláškami. "Chlapi jsou hovada. A navíc pokročilej level... Tak on se rozvede a chodí cvičit jógu mezi samý ženský, to ti není podezřelý?" ptá se Tomicová Kostkové.

Kladné reakce

Snímek vznikal pod taktovkou režiséra Braňo Mišíka (51), který má za sebou již hity jako Všechno nebo nic či Příliš osobní známost. "Nikdy neříkej nikdy je pro mě specifický film, protože jsem do situací v něm mohl vložit něco ze sebe, své vlastní pocity. Doufám, že se nám do filmu povedlo dostat něco, co zavání ‚člověčinou‘," popsal snímek pro eXtra.cz režisér.

Snímek zatím na ČSFD získal 63 %. "Je to příjemná letní rodinná komedie," píše recenzent šakal 007. "Příjemná a vcelku podařená snaha o tuzemský good-feeling movie, která místy připomínala i zlaté časy dobrosrdečných komedií Marie Poledňákové," dodává imaginer21.

Související články

Další články