Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Suzanne Somers je v nemocnici: Hvězda Kroku za krokem se vážně zranila a musela na operaci

Suzanne Somers vypadá na 72 let báječně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
zákrok
Ačkoli je Suzanne Somers ve svých 73 letech ve skutečně obdivuhodné kondici, některým věcem zkrátka cvičením nepředejde. Hvězda seriálu Krok za krokem svým fanouškům přiznala, že prožívá velmi smolný rok. Zatímco donedávna ji trápil jen zlomený bok, před několika dny spadla ze schodů a musela do nemocnice. Podstoupila operaci krku a pomalu se zotavuje.

Suzanne Somers, kterou si všichni pamatují ze seriálu Krok za krokem, skončila v nemocnici. K jejím problémům způsobeným zlomeným bokem se přidaly i intenzivní bolesti v oblasti krku. Ty se objevily poté, co herečka i její manžel společně spadli ze schodů.

Fanouškům bylo divné, že se jim Suzanne neozývá, na sociálních sítích totiž běžně bývá velmi aktivní. Seriálová Carol je na vysvětlení nenechala dlouho čekat. „Všem moc děkuji za váš zájem. Jak jistě víte, po velkou část roku jsem zápasila se zlomeným bokem. Bohužel jsme ale já a můj manžel Alan u nás doma spadli ze schodů,“ napsala.

„Trpěla jsem obrovskými bolestmi, které nedokázala potlačit ani tequila. V nemocnici mi udělali několik rentgenů a zjistili, že dva obratle nejsou tam, kde mají být. Tlačí tak na nervy a způsobují tu bolest,“ vysvětlila Somers.

Operace

Suzanne musela podstoupit operaci, bez které by bolestí trpěla navždy. „Dobrá zpráva je, že jsem podstoupila operaci krku a nyní už jen odpočívám. Budu potřebovat ještě nějaký ten čas k rekonvalescenci. Oceňuji vaši lásku a podporu,“ doplnila herečka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy