Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šuškalo se, že spolu spí: Marpo se zamiloval do dcery Lenky Filipové a odchází od ženy a 2 dětí

Jak dlouho jim to vydrží?
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Zpěvačka Lenny (24), dcera Lenky Filipové (64), randí s jedním z nejznámějších českých hudebníků Otakarem Petřinou neboli Marpem (33). Ten ohlásil na sociálních sítích oficiální rozchod s manželkou, se kterou byl 18 let a přiznal vztah k půvabné zpěvačce.

Od doby, kdy spolu Lenny a rapper Marpo začali natáčet nový klip se šuškalo o tom, že tihle dva mají k sobě hodně blízko. Někteří se dokonce domnívali, že je spojuje mnohem více než jen obyčejné přátelství.

Ani jeden z interpretů se ke spekulacím nevyjadřoval a mnozí byli přesvědčeni o tom, že hudebník je věrný své manželce, se kterou má dvě děti. Nyní se Otakar Petřina na sociálních sítích přiznal, že si našel novou lásku.

„Chtěl bych vám oznámit jednu věc. Vždycky jsem s vámi mluvil na rovinu a férově. Je to moje soukromá věc a dost bolestivá. Procházím velmi náročným obdobím a po 18 letech se rozcházím se svojí ženou. Nadále si jí vážím a vychováváme spolu 2 nádherný děti, který nade vše milujeme. Rád bych vám chtěl oznámit že jsem potkal Lenku @lennyfilipova, se kterou teď tvořím pár. Byl bych rád, kdybyste respektovali moje soukromí, víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Díky,“ napsal.

Související články

Další články