Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Sušila hadry na přímotopu, proto vypukl požár! Expřítel matky zemřelých dětí (†1, †4, †9) promluvil!

Expartner matky zemřelých dětí promluvil.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Tragický požár, při němž zahynuly tři malé děti (†1, †4, †9), před dvěma týdny šokoval celé Česko. V malé vesničce na Znojemsku se z něj dodnes nevzpamatovali. Zdrcený je dle svých slov i Petr Rendáš (30), expřítel matky dětí, který s rodinou minulý rok žil. Podle svých slov si je naprosto jistý, jak požár vznikl a čí to je vina!

Domek, v němž k tragédii došlo, byl podle všeho v dezolátním stavu. Petr Rendáš, který tam loni od března do listopadu žil, se pokusil o dílčí opravy. Jak ale tvrdí, zbytek rodiny se dům zvelebovat ani nepokoušel. Když od matky uhořelých dětí odcházel, tušil prý, že to pro ně nebude dobré. Teď nemůže spát, a tak promluvil!

„Jsem stoprocentně přesvědčený, že oheň vznikl od přímotopu. Bývalá přítelkyně na něj dávala sušit mokré oblečení. Kolikrát jsem jí za to vynadal. Když jsem tam byl já, tak to dělat přestala. Každému normálnímu člověku přece dojde, jak je to nebezpečné,“ řekl Rendáš deníku Blesk s tím, že přímotop stával u postýlky nejmenší holčičky (†1).

Sám si je jistý, že od něj chytla postýlka a poté požár propukl v celém dětském pokojíčku. Rendáš se svěřil, že kvůli tomu, co se stalo, nemůže ani povíce než dvou týdnech spát.

Smrtící plameny zachvátily starší dům v noci 12. března. Když na místo přijeli dobrovolní hasiči, před domem v bezpečí už stáli matka dětí a babička se svým partnerem. Hasiči pak z domu vynesli zraněnou prababičku. Třem dětem, které v hořícím pekle zůstaly, už bohužel pomoct nešlo.

Související články

Další články