Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Susan Sarandon prodala svůj obří byt v New Yorku: Tak vypadá přepych za 181 milionů

Susan Sarandon prodala svůj obří byt v New Yorku: Tak vypadá přepych za 181 milionů
Zdroj: Profimedia.cz / Eitan Gamliely for Sotheby’s International Realty
+ Dalších 13 fotografií
fotogalerie
Americká herečka Susan Sarandon (74) se zbavila svého luxusního bytu v New Yorku. Držitelka Oscara žila v luxusu, který zabírá hned dvě patra budovy. Prodat se jí ho podařilo za neuvěřitelných 7,9 milionu dolarů, v přepočtu tedy něco přes 181 milionů korun. Podívejte se dovnitř.

Za neuvěřitelných 181 milionů se podařilo herečce Susan Sarandon prodat svůj luxusní dvoupodlažní byt v New Yorku. Ten byl jejím domovem dlouhá léta, roky zvelebování se samozřejmě podepsaly na ceně. Držitelka ocenění Oscar ho ovšem i za obrovskou částku prodala na první dobrou a cenu snižovat nemusela.

Byt, který zabírá dvě patra budovy a má celkem 6 ložnic, má také soukromou terasu a balkon. Výhled na Světové obchodní centrum a Empire State Building je samozřejmostí. Tento přepych si Sarandon užívala od roku 1991 a zbavila se ho proto, aby se přestěhovala do menšího.

Do bytu se vchází z výtahu a první pohled padne na nádhernou předsíň. Z té se vchází přímo do obývacího pokoje. Všechny místnosti mají obrovská okna a jsou tak krásně prosvětlené. Jedna z koupelen se celému interiéru příliš nepodobá a není tak elegantní jako zbytek bytu.

Susan Sarandon během pandemie

V tomto luxusu se Susan Sarandon izolovala od světa během první vlny pandemie koronaviru, později ho opustila, aby byla se svými dětmi. Nyní se přestěhuje do menšího a přepychový byt už má nového majitele. Podívejte se, jak si bude žít.

Související články

Další články