Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Survivoři si jdou po krku: Nathan už teď Adama nenávidí, Raiter mluví jen o výhře

Adam a Nathan se utkají v kleci pod organizací Oktagon MMA.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
oktagon

Oktagon MMA před pár dny oznámil spuštění nového projektu s názvem Kdo přežije. Jeho hlavními aktéry budou účastníci reality show Survivor, a sice bývalý fotbalista Nathan Dzaba (26) a Adam Raiter (33). Ti spolu v rámci show svedli dva napínavé fyzické souboje. V jednom z nich dokonce Adam naneštěstí trefil Nathana do hlavy, následkem čehož musel být Nathan odvezen do nemocnice. Dnes jsou oba účastníci Survivoru v plné přípravě na svůj nadcházející zápas v MMA. Nathan a Adam skrze rozhovor poskytnutý pro redakci eXtra.cz Oktagon prozradili, jaké hvězdy bojových sportů je trénují a jak se vypořádávají s náročnými tréninky.

Tvrdost a dychtivost vzájemného souboje a vzniklé rivality motivovaly moderátora tehdejší reality show Survivor a zároveň spolumajitele organizace Oktagon MMA Ondřeje Novotného k tomu, aby jim dal prostor svést ještě jeden vzájemný souboj. Tentokrát pod pravidly MMA.

"Ten nápad vznikl na ostrově, protože mezi sebou Nathan s Adamem měli jistý konflikt," popisuje Novotný skrze organizaci Oktagon MMA. "Oba jsou velmi zajímavými osobnostmi a oba mohou našemu oblíbenému sportu přinést nové diváky, i ty, kteří si MMA budou chtít zkusit. Chceme ukázat něco, co jsme tu ještě neměli," říká.

Nathan už teď Adama nenávidí

Nathan zvolil pro svou přípravu Spartakus Fight gsm pod vedením dvojice Attila Végh a Jan Hudák. "Hrával jsem profesionálně fotbal, ale už od prvních tréninků vidím, že tenhle sport je úplně o něčem jiném. Přiznám se, že už teď Adama nenávidím, hlavně tedy proto, že kvůli němu musím absolvovat tohle všechno," říká s úsměvem Nathan Dzaba. "Zápas bude vyvrcholením tvrdé přípravy a už teď se ho nemůžu dočkat," dodává. S bojovými sporty neměl bývalý fotbalista první kamerunské ligy dosud žádné zkušenosti, což mají ale se svým soupeřem společné.

Adam si jde pro výhru

To Adam Raiter se bude připravovat v Hradci Králové právě pod vedením současného šampiona střední váhy Patrika Kincla. "Jsme s Adamem teprve na začátku. Nejvíc pracujeme na tom, abychom odbourali jeho instinkt přežití. Adam je ale z MMA nadšený a chce makat. Už teď je tam k vidění zajímavý progres a jsem zvědavý, kam až se dostaneme. Od prvního tréninku neustále mluví o tom, že jde do toho zápasu vyhrát, takže si myslím, že psychická výhoda bude na jeho straně," prozradil o svém svěřenci Patrik Kincl.

Novotný reaguje na hejty

Po oznámení zápasu mezi Adamem a Nathanem se na sociálních sítích Oktagonu MMA objevilo i spoustu nenávistných komentářů. Z těch si ale šéf organizace Ondřej Novotný nic nedělá. Naopak ví, že i hejty jsou jeden z hnacích motorů.

"Abych byl upřímný, čím víc hejtů to má, tím víc to bude lidi zajímat - tak to prostě je. Není mi to úplně lhostejné, ale víme, proč to děláme. Věděli jsme, že prvotní reakce našich skalních fanoušků budou z většiny negativní, avšak od nás mají i dost turnajů. Takže to budou buď respektovat, nebo hejtit, nakonec je to bude stejně zajímat," řekl před časem pro eXtra.cz.

Série Kdo přežije

Příběh obou zajímavých osobností a také jejich přípravu na vzájemný zápas v kleci budou od první červnové neděle moci pravidelně sledovat diváci na platformě OKTAGON.tv. Od 5. června odvysílá OKTAGON desetidílnou sérii show Kdo přežije, která bude vrcholit zápasem Adama s Nathanem na turnaji OKTAGON 35 v Brně, a to 17. září. Půjde o turnaj v brněnské Winning Group aréně, jehož hlavním zápasem bude titulová bitva ve střední váze mezi šampionem Patrikem Kinclem a vyzývatelem Alexem Lohoré.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy