Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Survivora lidé strhali: Jak na dětském táboře a Drahokoupil tam neměl lézt vůbec

Survivor 2022: Lidé kritizují Drahokoupila i celou show
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
Survivor 2022

Reality show Survivor měla v úterý 18. ledna premiéru v televizi Nova. V této show má jít hlavně o přežití v těžkých podmínkách na ostrově v Dominikánské republice, zatímco každý soutěžící musí podstupovat různé výzvy. Prozatím jsou účastníci rozděleni do dvou týmů. Jeden z nich se skládá ze slavných osobností a druhý z klasických fanoušků Survivora a náhodně vybraných lidí. Jak se divákům úvodní díl líbil?

Hned v úvodním díle nové reality show na TV Nova s názvem Survivor se toho stalo tolik, že je až s podivem, že to tvůrci dokázali do dvou hodin všechno dát. Nejenže se postupně představili účastníci, rozdělili se do týmů, zvládli několik výzev a soutěží, postavili přístřeší, ale jeden z týmů navíc stihl i jednoho účastníka vyhodit a další dobrovolně odešel sám.

Kontroverzní odchod Drahokoupila

To je asi jedna z nejdiskutovanějších událostí kolem Survivora: odchod zpěváka Vojty Drahokoupila. Vojtovi se během účasti vrátily úzkosti, a právě kvůli tomu ze soutěže dobrovolně odstoupil. „Nechci, ale musím,“ odvětil Drahokoupil s tím, že je mu velmi líto, že soutěž tak brzy opouští. Zároveň však popřál celému týmu hodně štěstí.

Na sociálních sítích se do Drahokoupila začalo mnoho lidí pouštět s tím, že neměl do soutěže vůbec chodit, když ví, že má takové stavy. Mám ho ráda, ale neměl tam lézt. Takhle jen zbytečně zabral místo někomu jinému,“ myslí si jedna z komentujících. „To je mazec. To nedělají psychotesty? Zapršelo a šel,“ myslí si další.Tak Vojtíšek mluví v medailonku, že teď už není vojna, a tak by si to chtěl zkusit, a po pár dnech odstoupí. Ten by na vojně nevydržel ani jeden den,“ dodává posměšně další.

Soutěžící to mají moc jednoduché!

Lidem ale vadilo také to, že show zřejmě vůbec není tak drsná, jak se prezentuje. Nejdrsnější show, a mají tam skoro všechno, už chybí jen vypnout kamery a hurá někam do hotelu,“ narážel jeden z komentujících na sociálních sítích. Mnohým vadilo, že měli soutěžící na spaní deky a dřevěnou podsadu nebo sirky, aby si mohli rozdělat oheň. S americkou verzí se to podle komentujících nedá srovnat.

„Tohle má být Survivor? Vždyť je to jako na táboře. Hned dostanou odměny, deky, pily, mačety, na ostrově už vybudována základovka na zemi, i hřebíky, kladiva. Tohle se Survivorem nemá nic společného. Spíš je to taková parodie na reality show,“ nebral si servítky další.

Více o reality show Survivor 2022 ➔

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy