Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Survivor zná svého vítěze. Hráči byli z finále překvapení i zklamaní

Jak tohle dopadne?
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
survivor

Natáčení reality show Survivor Česko & Slovensko je u konce. Účinkující se vrátili zpět domů a jeden z nich si dokonce odvezl i pomyslnou vítěznou korunu. Redakce eXtra.cz získala informace o tom, jak a kde proběhlo samotné finále. Od tradičního vyhlašování se opět lišilo, někteří hráči neskrývali překvapení, ale také lehké zklamání.

Po náročných měsících na pustém ostrově, kde soutěžící reality show Survivor trpěli nedostatkem jídla a zažili opravdu velmi drsné podmínky, si konečně mohou užívat domácí pohodu.

Poslední desítka soutěžících na ostrově zůstala až do samého finále, osmička z nich totiž rozhodla, kdo se ze dvou finalistů stane absolutním vítězem, kterého již znají nejen soutěžící a tvůrci Survivoru.

Rozhození hráči v Survivoru

Velkolepé finále Survivoru obvykle probíhá už v realitě, kde mají finalisté po boku i své blízké, se kterými mohou svůj triumf bez odkladů a s prvotní radostí oslavit. Finále Survivoru Česko a Slovensko, které spadá pod tureckou licenci, ovšem proběhlo už na ostrově v Dominikánské republice.

Redakci eXtra.cz se dostaly informace, že i někteří aktéři byli z posledního natáčecího dílu trošku rozhození a překvapení, právě proto, že finále neproběhlo po boku jejich milovaných osob, které pár měsíců neviděli.

Další a spíše nemilé překvapení pak může potkat i samotné diváky Survivoru. Vysílání sice pokračuje dál, ale vítěze soutěže zná už pořádná hrstka lidí. Takové tajemství se i přes sliby těžko drží za zavřenou pusou a možná je jen otázkou času, kdy se v neustále probíhajících diskuzích odhalí jméno vítěze a finále tak ztratí veškeré kouzlo.


Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy