Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Survivor: V týmu Mao se opět vyřazovalo. Bára napodruhé konec v soutěži neodvrátila

Barbora Jánová
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
reality show

Reality show Survivor na televizi Nova přinesla i v dalším díle dramatické situace. Soutěž se i tentokrát musela obejít bez části účinkujících a jeden z týmu Mao šel z kola ven. 

V dalším díle reality show Survivor na televizi Nova se ještě řešily následky minulého vyřazování i promíchání obou týmů. Zatímco Johy zamířila do týmu Mao, Iva šla opačným směrem do týmu Azua. Právě její absenci kvitovali v týmu Mao s povděkem. "Díky tomu, že tu není Iva, se už se mnou zbytek týmu baví," libovala si Bára, která v minulém díle málem vypadla poté, co její jméno dalo při kmenové radě do kastlíku nejvíce soutěžících. "Vyčistil se tu vzduch, všichni se spolu teď baví," souhlasila s ní Chili.

Následoval další boj o imunitu. Ten se musel obejít bez Nathana, Aylin a Daniela, kteří kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům nemohli v tuto chvíli v soutěži pokračovat. Kdy se do hry vrátí, není jasné. Souboj nakonec opět vyhráli modří a týmu Mao zbyly jen oči pro pláč. Gábor výsledek neunesl a kopal kolem sebe.

Bára opět v duelu

Následoval boj o individuální imunitu v týmu Mao. Jako poslední zbyli ironicky hlavní nepřátelé Veronika a Gábor, přičemž imunitu nakonec získala první jmenovaná. Souboj získala, ačkoliv se podle svých slov necítila dobře.

To už ale začalo taktizování před další kmenovou radou, po které jeden z týmu musí soutěž opustit. "Matěj nám citelně chybí," stěžovala si Chili, že minule došlo k vyřazení dalšího muže a tým je tak nyní oslaben. "Počítám s tím, že tam půjdu zase, jsem fyzicky nejslabší člen týmu," brala výsledek už dopředu Bára.

A její předtucha se nakonec vyplnila. Po napočítání pěti hlasů šla do duelu. Druhého účastníka duelu vybrala Veronika a nepřekvapivě se jím stala Johy, která je v týmu Mao teprve krátce a nestihla si tak zatím vybudovat silné vazby na ostatní soutěžící. Souboj pak byl celkem jednoznačný už od samotného začátku. Báře, které podle svých slov dělá problém stát na jedné noze, se při souboji dávajícím důraz na rovnováhu nedařilo a nakonec ho prohrála. Soutěž tak musí opustit a tým Mao tím v krátké době přišel o dalšího člena.

Více o reality show Survivor Česko 2022 ➔

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy