Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Survivor není pro každého. Proč Noid odmítl nabídku a je Iva Pazderková blázen?

Václav Noid Bárta
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
zpověď

Zpěvák a skladatel Vašek Noid Bárta (41) dokázal před nějakou dobou projít ohromnou fyzickou proměnou, kterou se prezentoval na fitness soutěžích. Pro eXtra.cz prozradil, zda má před sebou nějakou další výzvu, promluvil o reality show Survivor, kam byl přizván, ale také o Ivě Pazderkové (41), která byla ve hře jeho favoritkou. Dále přiznal, že mu i v rámci bojových sportů přišlo několik prestižních nabídek k zápasu. Uvidíme Noida brzy v kleci?

Vašek Noid Bárta se ve svém životě nebál zkusit ani výzvu, jako je náročná transformace těla, která zahrnuje mnoho odříkání, dřiny, ale také trpělivosti, a výsledek stál za to. Noid se přesto přiznal, že dvakrát stačilo.

"Na závodech jsem byl dvakrát a asi mi to stačilo. Přece jen takhle dvakrát vyhladovět není nic příjemného, když víte, že těch šancí příliš nemáte. Ti kluci, kteří se tomu věnují prioritně, jsou daleko větší, ale i mladší," prozradil pro eXtra.cz se slovy, co byl jeho tehdejší hnací motor.

"Chtěl jsem si to vyzkoušet hlavně kvůli své hlavě, jestli to vydržím, a dokázal jsem to. Ukázal jsem, že i člověk z lidu si na ta závodní prkna může stoupnout. Bylo to fajn, ale teď už cvičím spíš pro sebe. Už určitě nechci hubnout, měl jsem pětasedmdesát kilogramů, když se na to podívám zpětně, to jsem byl hodně hubený."

Uvidíme Noida v kleci?

Vašek také prozradil, že se věnuje bojovým sportům, konkrétně thajskému boxu, ve kterém chtěl i zápasit, avšak potkalo ho nepříjemné zranění, které se ho stále drží.

"Chtěl jsem si dát zápas v thajském boxu, ale když jsem trénoval na druhou soutěž, natrhl jsem si rameno a dodnes mě to velmi bolí. Byl jsem rozhodnutý do zápasu jít, ale teď mě to pustilo a těžko se mi to znovu vykřesává. Ale třeba mě to jednou, kolem padesátky, zase chytne," svěřil se se slovy, že dokonce dostal i několik nabídek od známých organizací, z jistých důvodů je ale odmítl.

"Dostal jsem jich spoustu a od dobrých organizací, kam bych ale nešel. Kdybych měl na zápas kývnout, pak jedině v amatérské lize v tělocvičně. Necítím, že bych měl mít výhody, které bojovníci, již to dělají dvacet let, nemají, a to jenom proto, že mám známější jméno. Zkrátka bych si nechal rozbít držku někde v tělocvičně," řekl s úsměvem.

Nabídka do Survivoru i slova o Pazderkové

Vašek Noid Bárta se netají informací, že ho produkce oslovila, aby se zúčastnil reality show Survivor. Nabídky sice odmítl, ale soutěž v rámci časových možností sleduje. "Byl jsem do show přizván, nejednou. Já jsem ale nemohl jít, kvůli práci i rodině. Jel bych rád, ale časově se to nedá zvládnout," uvedl se slovy, že nejvíce fandil herečce Ivě Pazderkové, která už soutěž opustila.

"Spoustě lidem může připadat švihlá, ale je to i trošku práce režie a střihače. Iva je impulzivní, což je i důvod, že dokázala v životě tolik věcí. Je to skvělá a správná ženská, rozhodně není blázen, jak si někteří myslí."

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy