Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Survivor bez Ondřeje Novotného? Moderátor svou další účast zvažuje a přiznal trable s Mikýřem

+ Dalších 29 fotografií

Další řada Survivoru je za námi. Vítězem se zcela právem stal Mikýř, jenž si společně s titulem odnesl i výhru ve výši 2,5 milionu korun. S jeho triumfem je nad míru spokojen i moderátor Ondřej Novotný. "Když jsem se dozvěděl, že Mikýř půjde do Survivoru, tak jsem říkal hned, tohle je vítěz," nechal se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Novým vítězem Survivoru se stal Mikýř. Ten ve velkém finále rozcupoval Nikolu, jež proti jeho silným argumentům neměla nejmenší šanci. Mikyska byl jasným favoritem i pro moderátora Ondřeje Novotného. Jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, tušil, jak to dopadne hned od prvních chvil.


"Já jsem rád, on si to opravdu zasloužil. Hrál nejlepší hru, ve správnou chvíli se vzbudil a předvedl skvělé výkony, takže za mě opravdu spokojenost," reaguje Novotný. Ten už od samotného začátku tušil, že vítězem se stane právě Mikyska. "Když jsem se dozvěděl, že tam půjde, tak jsem říkal hned, že tohle je vítěz," směje se.

Bude Novotný moderovat i další Survivor?

Šance Nikoly byly dle Novotného pouze mizivé. "Jestli, tak měla pouze malou šanci, ale reálnou fakt ne. Myslím si, že ani jeden z těch dvou ho fakt nemohli porazit. On fakt ustál nesmyslné věci, takže klobouk dolů," reaguje na moment, kdy Mikýře ve hře zcela zradili jeho dosavadní spojenci, on si však lusknutím prstu vytvořil novou alianci, s níž držel až do konce.


Mikyska přišel podle Novotného do reality show jako šašek, který si mnohdy neváhal vystřelit ani z moderátora. "Pro mě to byla fakt moderátorská výzva. To není jako souboj, ale je to výzva dvou kluků, kteří dělají nějaké řemeslo. On byl v té jednodušší pozici, mohl si dělat, co chce, ale já tam hraju s 24 kusy. Ale myslím si, že nakonec jsme si k sobě našli cestu," vzpomíná Novotný a přiznal, že to s Mikýřem neměl vždy lehké.

Ondřej Novotný je moderátorem nejdrsnější reality show už od první série a Survivor se pro něj stal srdcovou záležitostí. Zda se ovšem ujme moderace i v příštím roce, to je zatím ve hvězdách. "Uvidíme. Musíme se o tom ještě pobavit, protože k tomu mám spoustu věcí. Já to miluju, takže spíše jo, ale nechávám si nějaká vrátka," zakončuje.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy