Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Survivor 2023 začíná: Hrdinové i Rebelové, 20 soutěžících, 80 dní a jen 1 vítěz

Tým Hrdinů v moři.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 19 fotografií
reality show

Drsná reality show Survivor Česko & Slovensko startuje už dnes na Voyo a 1. února na TV Nova. Tam poběží nové díly vždy ve středu a ve čtvrtek večer. V prvním díle čeká soutěžící výskok z vrtulníku do oceánu. Show bude moderovat opět Ondřej Novotný, sdělil eXtra.cz PR manager Novy Daniel Maršalík.

Výskoky soutěžících z vrtulníku přímo do oceánu uvidí diváci prvního dílu nové řady drsné reality show Survivor Česko & Slovensko již 25. ledna na Voyo nebo 1. února na TV Nova. Televizní diváci se na ostrovany mohou těšit vždy ve středu a ve čtvrtek od 21:35 hodin. Survivor přinese nečekané zvraty i náročnější podmínky pro soutěžící, připomínající přežití na pustém ostrově. Budou si muset poradit se stavbou přístřešku holýma rukama, rozděláváním ohně pomocí křesadla, hladem, steskem po domově a pohodlí a hlavně se svými soupeři a jejich taktikou.

Na vítěze čeká dva a půl milionu

„Survivor je rozhodně srdcovka pro všechny dobrodruhy. Jelikož se pravděpodobně většina z nás nikdy neocitla v takto drsných podmínkách, jsem zvědavá, jak se naši soutěžící projeví. Tento rok se můžete určitě těšit na opravdu zajímavé a rozdílné charaktery, již se nebojí říct, co si myslí o ostatních, hrát taktickou hru nebo třeba sníst na ostrově i kdejaký hmyz. Osobně sázím na to, že díky nim bude nová sezona plná překvapení a emocí a jen těžko se dá vybrat jen jediný favorit. Survivor je zážitek pro všechny zúčastněné včetně štábu, už díky podmínkám, ve kterých se natáčí, a podstatě hry, jejíž dynamika se mění každý den,” říká výkonná producentka TV Nova Adéla Brož.

Proti sobě se v nové řadě opět postaví dva kmeny. Hrdinové a Rebelové. Známé i nové tváře zažijí hlad, bolest, výzvy, nečekané zvraty – to všechno bude muset zdolat nový nositel titulu Survivor Česko & Slovensko. Vítěz může být jen jeden a ten získá finanční výhru 2 500 000 Kč.

Fotbalista, Miss nebo realitní makléř

Ať už je pro mnohé vzor fotbalový útočník, Miss ČR, nebo třeba pokerová hráčka, všichni z kmene Hrdinů v životě něco dokázali i za cenu, že každý z nich musel někdy riskovat. Díky svým činům ale zůstávají v povědomí.

Proti nim stojí kmen Rebelů. Odhodlaní zbořit jakákoliv pravidla, stejně jako to udělali ve svých životech, aby se dostali až tam, kde jsou právě teď. Turistická průvodkyně, technik z nákupního řetězce, realitní makléř, profesionální atletka. Všechny spojuje adrenalin, ostrý jazyk a vychytralost.

Touto jedinečnou zkušeností provede soutěžící znovu Ondřej Novotný a bude jim oporou i autoritou při výzvách i na kmenových radách. „Survivor je sociální experiment, který se posouvá společně s dobou, a když je dobře dělaný a zahraný, tak je pořád nový a pořád zábavný. Cením si každého soutěžícího, který ze sebe vydává maximum a dokáže to ve hře ukázat,“ uzavírá moderátor Ondřej Novotný.

První kmen pod názvem HRDINOVÉ hrdě ponese červenou vlajku a tvoří ho Češi a Slováci: Václav Matějovský, Andrea Bezděková, Barbora Mlejnková, Petr Havránek, Josef Kůrka, Kateřina Klinderová, Petr Švancara, Karolína Krézlová, Filip Jánoš a Soňa Sedláčková.

Druhý kmen s modrou vlajkou se jmenuje REBELOVÉ a je sestaven z těchto Čechů a Slováků: Ludmila Puldová, Jiří Hanousek, Žaneta Skružná, Matěj Quitt, Adam Bůžek, Hana Gelnarová, Tomáš Weimann, Tereza Schejbalová, Johana Fabišíková a Martin Konečný.

Podrobný popis všech letošních účastníků, který připravila redakce eXtra.cz, najdete zde.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy