Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Survivor 2023: První problémy, ať maže Lída domů, říkají ostrované

V úvodním díle mezi všemi účastníky panovala dobrá atmosféra. I tak ale došlo na první menší aliance a taktiky.
Zdroj: Se svolením TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
Survivor 2023

Dva kmeny, Hrdinové a Rebelové, známé tváře proti odvážným vyzývatelům! Boj odstartoval, Survivor začíná! Televize Voyo odvysílala první díl nejdrsnější reality show světa a na dvacítku statečných účastníků hned čekala první výzva. Souboj o oheň! Který kmen si odnesl tuto pro život na pustém ostrově doslova nezbytnou odměnu? A kdo na ostrově rozjel první taktiky? 

Survivor začal! Dvacítka odvážných, kteří se rozhodli opustit své blízké, domovy i pohodlí a místo toho čelit extrémnímu počasí, hladu, fyzickým výzvám a psychickému tlaku v jedné z nejdrsnějších show na světě a poprat se tak o pohádkovou odměnu, se již představila divákům televize Voyo. Na té je Survivor k vidění již od 25. 1., ale na TV Nova show odstartuje až 1. 2. 2023.

Survivor 2023: První díl

První díl se nesl ve znamení představení jednotlivých účastníků, kmenů, ale i prvních výzev. Někteří, aby se na ostrov dostali, museli skočit z vrtulníků přímo do moře, kde je následně čekal souboj o odměnu. Boj o oheň! Na soutěžící taktéž čekala stavba přístřešku, kde budou následujících několik týdnů pobývat. Nebo přežívat? Ti, kteří se probojují až do finále, stráví na pustém ostrově dlouhých 80 dní!

Kmen celebrit zažil první prohru

Právě boj o křesadlo na oheň se stal osudným kmenu Hrdinů, tedy "celebritnímu týmu". Vašek Matějovský, fotbalista Petr Švancara nebo modelka Andrea Bezděková a další sedmička známých tváří zažili svou první porážku. Reputaci si však napravili ve druhé výzvě, ve které si se značným vedením vybojovali brambory.

První noc v džungli zvládli oba kmeny bez sebemenších problémů. Došlo ale na první taktiky a aliance! "Za mě by bylo lepší, kdyby odešla jako první holka. Lída. Ta mi přijde nejslabší a i nejmíň zapadá," prohlásila Žaneta z kmene Rebelů. "Hra už začala, musíme mít někoho, o koho se můžeme opřít," podtrhl Hanousek.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy