Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Survivor 2022: Žhavá kráska Xénia Gregušová. Tichý favorit na vítězství?

Xénia Gregušová
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Survivor 2022

V napínavé reality show Survivor Česko & Slovensko, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova nebo platformě Voyo, je mnoho krásných žen. Jednou z nich je i mladičká slovenská tanečnice a influencerka Xénia Gregušová (21), která je členkou Mao - červeného kmene celebrit. I když v boji o titul "Robinsona" a milion korun zatím nepatří mezi ty nejvýrazněší účastníky, přesto má s působením v různých soutěžích bohaté zkušenosti. 

Milovnice soutěží

Některé tváře nováckého pořadu Survivor jsou nám dobře známé, jiné byly pro české publikum nové. Jednou z nich byla pro mnohé slovenská kráska Xénia Gregušová, které v posledním odvysílaném díle fotbalista Nathan nadšeně osahával zadek.

Survivor ale není jediná reality show, které se pohledná dlouhovláska v posledních letech zúčastnila, naopak patří mezi ostřílené soutěžní harcovnice, ovšem na rozdíl od své soukmenovkyně Ta Thuy Dung alias Chili (30) se jí v nich daří vítězit.

Do povědomí veřejnosti se poprvé dostala roku 2018 jako jedna z finalistek prestižní soutěže krásy Miss Universe Slovakia. Následně se rozhodla jít i do reality show Farma, která si zejména na sousedním Slovensku získala značnou popularitu. V této soutěži se jí už podařilo zabodovat a stala se vítězkou 12. řady. Zároveň se tam dala dohromady s dalším "farmářem" Lukášem Stanislavem, se kterým už několik měsíců spolu tvoří šťastný pár. Plní své Instagramy společnými fotkami a dokonce spolu letos oslavili Vánoce u Xeniiných rodičů.

Survivor

Na dotaz, proč se přihlásila do show Survivor 2022, odpověděla: "Před dvěma lety jsem byla ve Farmě, kterou se mi podařilo vyhrát, a když teď přišla nabídka na Survivora, ani chvíli jsem neváhala." A tak tato sexy učitelka tance rozšířila řadu krásek červeného kmene Mao.

Přestože zatím nepatří v psychicky i fyzicky náročné reality show k těm nejvýraznějším osobnostem a moc se neprojevuje, nebyla svým týmem označena za nejslabší článek a terč na zádech se jí zatím neobjevil. Uvidíme, jak se jí bude v Survivoru dařit i v budoucích dílech a s jakou taktikou nás štíhlá modelka nakonec překvapí.

Více o reality show Survivor Česko 2022 ➔

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy