Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Survivor 2022: V soutěži bojuje i bratr Evy Perkausové, ta mu usilovně drží palce

Bratr Evy Perkausové soutěží v reality show Survivor.
Zdroj: se souhlasem Evy Perkausové / se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
survivor

Redakce eXtra.cz zjistila, že v nejdrsnější reality show Survivor bojuje o přežití a milionovou výhru i bratr moderátorky Evy Perkausové (27) Vladimír Čapek (44). Hvězda Hlavních zpráv CNN Prima News se nám svěřila, že si Vladimír plní v Dominikánské republice svůj velký sen, a to bez jakékoli protekce.

IT specialista Vladimír Čapek je jedním z bojovníků v reality show Survivor kmene AZUA, kde bude hájit modrou barvu v sestavě účastníků "lidí, jako jste vy". Redakci eXtra.cz se ovšem podařilo vypátrat, že čtyřiačtyřicetiletý sympaťák je starší bratr moderátorky Evy Perkausové, se kterou mají společnou jen maminku. Což je důvod, proč mají sourozenci odlišné přijmení.

Redakce eXtra.cz kontaktovala Evu Perkausovou, která naši informaci potvrdila, ale také se svěřila, že nechtěla, aby tohle zjištění vyplavalo na povrch, a to z jednoduchého důvodu. "Nerada bych, aby si někdo myslel, že je v soutěži díky protekci. Účast v téhle reality show si vybojoval naprosto sám. Přeji mu, aby žil svůj sen, a samozřejmě mu z celého srdce fandím," prozradila moderátorka Hlavních zpráv CNN Prima News, která cestu svého bratra za velkým snem bude bedlivě sledovat.

Poprvé to nevyšlo

Vladimír podle všeho skutečně prošel řádným castingem, v němž byly zahrnuté nejen fyzické, ale také psychologické testy. Ve svém medailonku se svěřil: "Už tak třináct let tuhle hru sleduji, mám ji několikrát nakoukanou, strašně mě baví, a to, jak mě zasáhla, způsobilo, že jsem se přihlásil na casting." Vladimír to sdělil produkci Survivoru ještě před nástupem do hry s tím, že jeho nejsilnější stránkou bude právě výborná znalost soutěže.

Podle jeho informací na sociálních sítích se do obdobné soutěže dokonce nepřihlásil poprvé. Nejprve se pokusil dostat do Robinsonova ostrova, avšak tehdy neprošel ani prvním kolem a až s příchodem Survivora mu bylo štěstí nakloněno. Dokonce již zazářil během premiérového duelového souboje, ve kterém naprosto dominoval. 

Více o reality show Survivor 2022 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy