Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Survivor 2022: První díl plný zvratů. Vojta Drahokoupil se odporoučel, o vítězství bojují hned dva ex Agáty Hanychové

Červenému týmu se v prvním díle smůla lepí na paty.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Survivor

Účastníky nové reality show Survivor Česko a Slovensko nečekal zrovna nejšťastnější začátek cesty za dobrodružstvím. Téměř všichni soutěžící si po příletu do exotické Dominikánské republiky prošli zdravotními komplikacemi spojenými s koronavirem. Před příjezdem do divočiny na opuštěný ostrov, kde budou muset předvést svou fyzickou i psychickou zdatnost, nebyl tedy čas a prostor na dlouhou rekonvalescenci. Týmy Mao, složený z českých a slovenských celebrit, a Azua, kde se o titul "nejlepšího Robinsona" utkají obyčejní smrtelníci, nečeká žádná procházka růžovým sadem. 

Známí neznámí

Vlhko, hmyz, nedostatek jídla a spánek na zemi. To vše a mnoho dalšího čekalo po příjezdu na opuštěný ostrov všechny soutěžící. Jestli jde o slavnou osobnost českého a slovenského showbyznysu, nebo o účastníky z řad fanoušků oblíbeného pořadu, podmínky jsou v Survivoru bez rozdílu pro všechny stejné. Diváky u televizních obrazovek rozhodně nečekala žádná nuda, hned v prvním díle realityshow došlo k mnohým zvratům

Přestože je tým Azua složený z osob, které se neřadí mezi mediálně známé osobnosti, tvář truhláře Adama Raitera je jistě mnohým povědomá. Potetovaný fešák je jedním z dlouhé řady z expartnerů Agáty Hanychové. Její truhlář svou zdatností určitě mnohé překvapil. Nejenže zastal sám všechnu práci se dřevem, ale pro svůj hladový tým, který po prohře nedostal příděl jídla, ulovil pořádnou rybu. I když se mu v jednotlivých disciplínách až tak moc nedařilo, v kměni Azua se Adam pomaličku ujal vůdčí pozice. Mezi řečí, ale přiznal, že začíná taktizovat. I když při vyřazování neměl osobně nic proti nikomu ze svého kmene, rozhodl se označit pro něj nejlabší článek modrého týmu.

Agáta Hanychová (36) nedávno přiznala, že Raiter není jediný účastník Survivoru, který se jí dostal do kalhotek. "První díl si nenechám ujít. Mám tam dva bývalé. Jeden je jasný a kdo je ten druhý? To neřeknu," prozradila pro super.cz modelka. Jejím milencem byl totiž i soutěžící červeného týmu celebrit a v kulorárech českého showbyznysu se šušká, že by se údajně mělo jednat o moderátora Evropy 2 Tomáše Zástěru (42).

Celebrity na ostrově

Herečka a bavička Iva Pazderková (41) a moderátor Tomáš Zástěra patří v červeném "celebritím" týmu Mao, mezi nejstarší účastníky, přesto oba mnohé překvapili. je vidět, že Tomáš na sobě zamakal "nemusíš vyhrát, stačí když u toho dobře vypadáš", ukázal svůj životní nadhled oblíbený moderátor. Ivě, která v poslední době propadla cvičení, se na ostrově zkušenosti z posilovny šikly. Když měl její tým stavět přísřešek, nebála se toho a zatímco mladší celebritky se zajímaly jen o kus žvance, herečka přiložila ruku k dílu a pomohla chlapům se stavbou.

I když by si mnozí řekli, že těžké podmínky a diskomfort budou hůř snášet ženy, byl to naopak soutěžící opačného pohlaví, který celou soutěž vzdal ještě dřív, než to ceké začalo. Boj o přežití na ostrově ukončil a v slzách z reality show prchnul zpěvák Vojtěch Drahokoupil (26). Ten sice do soutěže Survivor šel s tím, aby si dokázal, že to zvládne, ale předvedl úplný opak.

Ačkoliv si mnozí mohli myslet, že tým celebrit bude plný zhýčkaných osobností, opak byl pravdou. V rozhodující soutěži červený tým zvítězil nad modrým a nemusel se účatnit kmenové rady a s ní i povinného vyřazování. Jejich jasnou výhodou je, že mezi sebou mají několik siláků. Kromě Ivy Pazderkové má tým Mao MMA zápasníka Gábora Borárose a slovenského fotbalového útočníka Nathana Christiána Dzaba (26).

Více o reality show Survivor 2022 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy