Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Survivor 2022: Prokletí modrého kmene Azua. Prohráli hrnec i kus pizzy. Diváci se mohli potrhat smíchy

Survivor 2022: Prokletí modrého kmene Azua. Prohráli hrnec i kus pizzy. Diváci se mohli potrhat smíchy
Zdroj: se souhlasem tv nova
+ Dalších 8 fotografií
Survivor 2022

V dnešním již pátém díle napínavé reality show Survivor Česko&Slovensko šlo doslova o všechno. Oba kmeny začaly  opravdu tvrdě bojovat proti sobě a soutěžní úkoly, které museli plnit a ukázat, že umí fungovat jako "jeden muž", se samozřejmě neobešly bez emocí. VIP tým Mao, kterému se ve výzvách dařilo, postupně obírali kmen Azua o důležité vybavení, které hráčům usnadňuje život. Jediné, co mohlo poraženému týmu zvednout náladu je fakt, že v dnešním díle nikdo z nich ještě domů nepojede, kmenová rada je totiž tentokrát nečekala. 

Smůla ve hře

"Každá hra potřebuje svého šaška a já jsem dnes předvedla, že dokážu být nejlepší a nejhorší zároveň," posteskla si herečka Iva Pazderková (41), které se to ve hře o odměnu tentokrát moc nepomohlo. I když modelka Veve byla z prohry hodně rozhozená a dokonce měla slzy v očích, truhlář Adam Raiter se snažil nešťastnou bavičku ujistit, že chyb tam udělalo více lidí a ne jen ona.

V modrém kmeni Azua ale začíná panovat jistá nevraživost a to zejména ze strany Veve, která začala mít silnou averzi na Adama, jenž se snaží být v týmu jakousi samozvanou vůdčí osobností. Mladičká modelka potetovanému bývalému příteli Agáty Hanychové (36) nemůže přijít na jméno a hned ho taky pěkně zdrbla s ostatními holkami. Tvoří se v Azua holčičí aliance, která půjde postupně jednomu muži po druhém po krku?

V týmu soupeřů se mračna možná stahují nad karatistkou Veronikou Havlik, na kterou má spadeno hlavně MMA zápasník Gábor Boráros, který se touží copaté blondýny zbavit za každou cenu. "Na papír určitě napíšu Veroniku, a až vypadne, začnu klidně psát svoje jméno," řekl na kameru.

Boj o jídlo

V dnešním díle nechyběla ani oblíbená hra o odměnu. Účastníci reality show měli svést bitvu o lahodnou pizzu. která připadne vítěznému týmu. Nikoho asi nepřekvapí, že italskou pochutinu, na kterou se všem doslova sbíhaly sliny, získal červený kmen, který má mezi sebou hned několik vrcholových sportovců. Azua ostrouhali a ocitli se bez přístřešku, bez hrnce a teď i bez odměny v podobě kusu žvance. Odměna pro vyhladovělé soutěžící ale fanoušky pořadu více než pobavila.

"To mě tak rozesmálo. Jeden maličký kousíček pizzy, to bych byla ráda, že jsem prohrála a nedostala nic, protože takový kousíček, tak maximálně akorát podráždí žaludek," napsala pobaveně Lucie. "V jiných survirorech dostanou každý svoji pizzu a pití k tomu a tady si mohl každý jen 2x kousnout a bylo po všem," dodala ve svém komentáři. "No tak docela hard výzva o odměnu a každý dostane jen jeden trojúhelníček pizzy? To se fakt vyplatí, to jste jim nemohli dát každému aspoň jednu celou pizzu? Přišlo mi to docela malinko jako výzva o odměnu," napsal další z diváků reality show.

Někteří z fanoušků se neváhali pustit i do některých ze soutěžících. "Aaa nejsilnější Nikol opět předvedla nejhorší výkon a Chili hned za ní, hlavně, že se zbavili nejslabšího článku... Trapky, ony jsou nejslabší," vysmál se intrikánkám další sledující. "Je podezřelé, jak mají všichni bílé zuby. Pořád tam plácají o tom, jak je to extrémní a přitom největší extrém bude to, že jim sebrali mobily. Kdyby byli co k čemu, udělají si alespoň kloudný přístřešek, do kterého nebude pršet. Čekal jsem od toho drsnější podmínky," svěřil se se svým postřehem na Instagramu TV Nova další.Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy