Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Survivor 2022: Devítiocasá kočka Iva Pazderková je podle soutěžících na rozsypání

+ Dalších 6 fotografií

Show Survivor Česko a Slovensko na TV Nova přichází s druhým dílem. Zatímco pro psychicke problémy Vojty Drahokoupila (26), který odstoupil ze hry hned na začátku, měl kdekdo pochopení, teď se stahují mračna nad Ivou Pazderkovou (41). Soupeři jí to dávají pořádně sežrat. Kdo ji pomlouvá za jejími zády a proč jim tolik leží v žaludku? Taktizování spoluhráčů neuteče. 

Terčem pomluv se ve svém kmeni stala herečka Iva Pazderková (41), na které celebrity z Mao nenechaly nit suchou. Ačkoliv to v prvním díle vypadalo, že si Iva rychle sedla zejména s pánskou částí kmene, není to až tak růžové, jak se herečce mohlo zdát. Nikola Čechová (32) s Chili si na známou bavičku začaly stěžovat při sběru ovoce, považují ji totiž za nevyrovnanou, a tedy slabý článek týmu. "Iva je jako devítiocasá kočka, co ocas, to jedna osobnost," posteskla si Chili své spojenkyni Chopaholic Nicol. Jako nejslabší článek Ivu označilo i osazenstvo ze Slovenska. Potetovaný MMA zápasník Gábor si postěžoval, že Iva pořád dokola mluví hlouposti a za slabý článek ji označila i čtrnáctinásobná šampionka v karate Veronika Havlik. ​"Blbá blondýna" se tak stala chodícím terčem ve vlastním stádě.

Atmosféra houstne

Diváci se už dobře seznámili s kmeny Mao a Azua, které se spolu téměř na život a na smrt utkají i ve druhém díle napínavé reality show Survivor Česko & Slovensko. Napětí mezi členy jednotlivých kmenů vzrůstá a atmosféra pomalu ale jistě houstne. Po dalším týdnu stráveném v náročných podmínkách už jednotliví soutěžící tuší, kdo bude jejich spojencem a kdo naopak protivníkem a proto i taktizování začíná nabírat na obrátkách.

I v druhém díle na diváky čekají nenadálé zvraty a dokonce i osobní vztahy mezi jednotlivými členy obou kmenů se začnou pořádně vyostřovat. Zatímco v modrém kmeni Azua nemůže truhlář Adam Raiter přijít na jméno Branislavu "Braňovi" Martanovičovi, v tom červeném se propírá Pazderková.


Účastníci show Survivor

České hvězdy

Zpěvák, herec a moderátor Vojtěch Drahokoupil.

Herečka, zpěvačka a stand-up komička Iva Pazderková.

Youtuberka, blogerka a moderátorka Nikola Čechová.

Moderátor z Evropy 2 Tomáš Zástěra.

Finalistka soutěže MasterChef Česko Ta Thuy Dung alias Chili.

Herečka a zpěvačka Barbora Jánová.

Model a fotbalista Matěj Paprčiak.


Slovenské hvězdy

Videomaker Daniel "GoGo" Štrauch.

Vítězka reality show Farma Xénia Gregušová.

MMA zápasník Gábor Boráros.

Účastník reality show Love Island Nathan Christián Dzaba.

14násobná šampiónka v karate Veronika Havlik.

Příjemný moment čeká ve druhé epizodě show Survivor zejména na dámskou část publika. Při ranním koupání se totiž zápasník MMA Gábor Boráros ukázal tak, jak ho Pán Bůh stvořil, a to určitě bude stát za omrknutí.

Náročné podmínky

V předchozím díle jste mohli vidět nečekané a emotivní odstoupení zpěváka Vojty Drahokoupila (26) z náročné soutěže, kterou jen tak někdo nezvládne. Mladý hudebník trpící panickými atakami nezvládl psychicky náročné podmínky show a rozhodl se radši doutěž ukončit a o titul "mistra trosečníka" dál nebojovat.

Více o reality show Survivor 2022 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy