Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Survivor 2022: Chili a Nicol se chtěly zbavit Jánové. Svými intrikami ale oslabily vlastní tým!

Kmen celebrit dal nejvíc hlasů Báře Jánové.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Survivor 2022

Situace v Survivoru, zejména mezi členy kmene celebrit, se pořád víc a víc vyhrocuje. Hlavně co se dámského osazenstva týče, jsou vztahy napjaté k prasknutí. Ačkoliv si mezi sebou Chili a Nikola Čechová (32) vytvořily alianci, pikle, které kuly za zády Báry Jánové (32), jim nevyšly. Po jejich plánech tak zůstala jen hořká pachuť zášti a zklamání.

Mračna se stahují

Nejdřív měly holky problém s excentrickou herečkou Ivou Pazderkovou (41) a nyní jim leží v žaludku další kumštýřka. Slečnám z VIP kmene Mao přijde jako nejslabší článek herečka Barbora Jánová i právě kvůli podobným povahovým rysům, které jim vadily na Ivě. "Dáme Báru, protože je to momentálně určitě fyzicky nejslabší článek, za další k ní ze všech lidí nemám tak blízko a taky má...podobné charakterové vlastnosti, jako Iva," prozradila koho na kmenové radě napíše na papír Ta Thuy Dung alias Chili, která se proslavila jako neúspěšná účastnice kulinářské show MasterChef Česko a poslední řady SuperStar.

Model Matěj Paprčiak zase za Bárou stál. "Jsme s Bárou kamarádi, proto budu volit Verču," řekl jaké má plány fešný přítel dcery Evy Holubové. To ale ještě netušil, že mu hoří pořádná koudel u zadku. Stejně jako nad Bárou, se mračna stahovala i nad karatistkou Veronikou Havlik, která štve zejména pánské osazenstvo červeného kmene.

V kmeni Azua se také vedly spekulace o tom, kdo si dnes sbalí raneček a navždy opustí tým soupěřů. Nakonec se usnesli, že to zřejmě bude s největší pravděpodobností Bára.

Hořké zklamání

Na kmenové radě došlo mezi Chili a Ivou k lehké výměně názorů. "Strategii, kterou tady mám, mám i v běžném životě. Držím se kolem lidí, kterým mohu důvěřovat a zatím to funguje. Chápu, že se Iva může cítit zahořkle," větu jí ale Iva nenechala dokončit a bez varování jí skočila do řeči. "Vůbec nezkoušej říkat, jak se já cítím, to vím já. Mě tohle jen rozesmívá, je to absurdní," vrátila kuchařce herečka.

Na kmenové radě promluvila o svých pocitech i Veronika, která přiznala, že se během posledních dní strávených v jedné skupině s Nikol a Chili, od Báry hodně odcizila. Copatá karatistka prohlásila, že se v mladé herečce hodně zklamala. "Bára řekla, že jsem byla předtím v pohodě, pak pocítila můj odstup, což je pravda. Nejdřív jsem si myslela, že je vše v pořádku, ale strašně jsem se zklamala v Bářině chování," přiznala Veronika, která ale nezašla do detailů. A její slova překvapila i samotnou Jánovou, protože evidentně vůbec netušila, čím přesně si Veroniku znepřátelila.

Když došlo na samotné hlasování, čekalo červený tým pár opravdu nervy drásajících chvilek. Hlasy pro Veroniku a pro Báru byly velmi vyrovnané a až ten poslední nakonec rozhodl, že herečka, známá například ze seriálu Slunečná nebo Doktoři z počátků, bude dalším, kdo by měl opustit jednu z nejnapínavějších světových soutěží. Přeběhlice Johy, jako nová členka VIP kmene, byla chráněná imunitou a právě na ní bylo rozhodnutí s kým se Bára utká v duelu. Její volbu nikdo nečekal - svou zdatnost i možnost v reality show setrvat musel ukázat sympatický model Matěj.

Kdo se směje naposled...

To, co se ale během duelu stalo, všem doslova vyrazilo dech. Holky z kmene Mao měly v plánu ostatním ukázat, jak je Bára slabá, ale nakonec splakaly nad výdělkem. Herečka ukázala, jak umí být houževnatá, odhodlaná a předvedla v čem jsou její opravdové kvality. Do hry se vrátila neporažená a s novou ještě větší silou.

Chili a Nicol tak zůstaly po vyřazení krasavce Matěje stát jako opřené a Bára, jež předvedla svůj instinkt chladnokrevného zabijáka, se jim vysmála do tváře a vzkázala, že už se těší, až si budou moct všechno vyříkat osobně. Navíc zúčastněným naznačila, že trumfy má nyní v ruce právě ona a ještě se ukáže, kdo je tady nejslabší. V Survivoru se právě začalo intrikovat a třetí díl ukázal, že to ještě bude hodně napínavé. 

Více o reality show Survivor Česko 2022 ➔

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy