Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Survivor 2022: Iva Pazderková s červeným terčem na zádech a nečekané překvapení na konec

Diváci se mohou těšit i na oblíbenou komičku Ivu Pazderkovou.
Zdroj: Se souhlasem Iva Pazderková
+ Dalších 6 fotografií
reality show

Nova dnes uvedla na televizní obrazovky druhý díl napínavé show Survivor Česko a Slovensko a diváci se ani tentokrát nenudili. V minulém díle ze soutěže předčasně odstoupil Vojta Drahokoupil (26), který přiznal, že trpí vážnými psychickými problémy. Nyní se začala stahovat mračna nad Ivou Pazderkovou (41). Soupeři jí to dávají pořádně sežrat a obzvlášť holky na ní nenechaly nit suchou. Přesto ale došlo ke zvratům, které opět nikdo nečekal.Ponorka

Reality show "o přežití" Survivor opět pěkně zamíchala kartami oběma kmenům. Mao i Azua byly nuceny začít chtě nechtě tvrdě hrát a taktizovat. Dva týdny strávené společně na jednom opuštěném ostrově v psychicky i fyzicky náročných podmínkách si začaly pomalu vybírat svou daň a členové červeného kmene Mao i modrého Azua si začínají pěkně lézt na nervy.

Ačkoli by se mohlo zdát, že tým sestavený z lidí ze showbyznysu k sobě bude mít blízko a bude táhnout za jeden provaz, opak je pravdou. I mezi slavnými zavládla ponorka a pomluvy za zády pěkně schytala herečka Iva Pazderková, která se tak najednou stala nepřítelem číslo 1 svého vlastního kmene.

Nit suchou na oblíbené komičce nenechaly Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol (32) a milovnice soutěží Chili. "Zajímá mě, jak to bude s Ivou. Mě děsí ty její brutální výkyvy nálad," postěžovala si blondýnka své spřízněné duši. "Nikdo to nechce moc komentovat, ale dělá to divnou energii,“ dodala Nikol. Ta Thuy Dung alias Chili zase Ivu přirovnala k devítiocasé kočce: "Iva je jako devítiocasá kočka, co ocas, to jedna osobnost," uvedla na hereččinu adresu.

Pozadu nezůstali ani slovenští účastníci soutěže. "To se nedá vydržet, co pořád dělá. Pořád vypráví blbosti. Všechno ví, všechno umí líp,“ okomentoval se smíchem situaci zápasník MMA Gábor Boráros. Za slabý článek ji označila i čtrnáctinásobná šampionka v karate Veronika Havlik. ​

Velké překvapení

Tentokrát dostaly oba kmeny úkol, aby si každý zvolil kapitána, který bude jejich tým zastupovat. Zatímco v Mao se jednohlasně shodli na moderátorovi Tomáši Zástěrovi, protože je prý nejstarší, za kapitána týmu Azua se k nelibosti truhláře Adama prohlásil Branislav Martanovič. Na konci ale čekalo na všechny, kteří kuli pikle, velké překvapení. Nedošlo totiž ke kmenové radě, ale právě kapitáni kmenů měli za úkol vybrat nejslabší článek svého kmene. Oba se shodli na tom, že půjde o ženu. Co se dál stane s vybraným členem Mao nebo Azua, to se diváci dozvědí až v příštím díle.

Fanoušci si bouří

Stejně jako samotní soutěžící mají na Ivu Pazderkovou spadeno i diváci pořadu, kteří mají na herečku velmi negativní názor. "Ji ať nechaj na tom ostrově," napsala k dnešnímu dílu komentář monkapaja.
"Wtf proč tohle pouštěj do televize," přisadila si natbiib. "To je tak, když si ženská do 40 let nepořídí rodinu, děti a teď hledá smysl života v různých debilitách," přispěla svou troškou do mlýna werunka. Někteří se ale svérázné Ivy zastávají a mají ji naopak rádi. "Všem nulám, co nedokázaly ani z půlky to, co ona. Začněte se zajímat raději o svůj seberozvoj namísto o potřebu nafarmit lajky na nějakým hejtu a sdílený nenávisti," nechal se slyšet jeden z fanoušků.  

Více o reality show Survivor 2022 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy