Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Surově mlátil těhotnou ženu, myslel si, že má koronavirus. Byla v šestém měsíci

Zdroj: Profimedia.cz, Lee County Sheriff's Office
+ Dalších 14 fotografií
koronavirus
Strach z nákazy koronavirem vyvolává v některých lidech agresi. Když se k tomu přidají ještě drogy, může z toho být vražedná kombinace. Jak se během pandemie nechovat názorně předvedl zfetovaný mladík John Corry Newell (24) z americké Floridy. Na ulici surově napadl těhotnou ženu, protože si myslel, že má koronavirus. Naštěstí útok přežila!

Ve floridském okrsku Lee County je už známá firma, jenže tentokrát John překročil všechny meze. Pod vlivem drog pochodoval po ulici, když v tom se vrhl na bezbrannou těhotnou ženu. Napadlo ho, že by mohla mít koronavirus, a jeho řádění nešlo zastavit!

Šokující incident se podle britského Daily Mailu odehrál v úterý okolo jedenácté večer. Agresor ženu v šestém měsíci nejprve škrtil, později ji povalil na zem a začal mlátit pěstmi. Vše se přitom stalo v bytovém komplexu, kde by mělo být bezpečno. Napadená se na zemi svíjela v bolestech a prosila Johna, aby toho nechal.

Z vězení se nevyhrabe

Pomohli až přivolaní policisté, vyšinutý útočník dostal ránu taserem do krku a skončil ve vězení. Za mřížemi si nejspíš pobude dost dlouho, kauce činí bezmála 400 tisíc korun, jež dá tohle individuum stěží dohromady.

O stavu napadené ani miminka policie kvůli ochraně obětí trestných činů mlčí. Jisté je jenom to, že žena po útoku nezemřela.

Ve Spojených státech je téměř 10 tisíc nakažených koronavirem, zemřelo přes 150 lidí. Česko má bezmála 600 nakažených, situaci sledujeme online.

AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ O KORONAVIRU NAJDETE ZDE

Související články

Další články