Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Suri Cruise slaví 18: Z holčičky s podpatky je dospělá žena, potrhlého otce neviděla 12 let

Suri Cruise slaví 18. narozeniny.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Narozeniny

Pořádně to letí. Zdá se, jako by se Suri Cruise narodila teprve nedávno, a dnes už slaví dcera hollywoodských herců Toma Cruise (61) a Katie Holmes (45) osmnáctiny. Od dětství byla pronásledována fotografy a vzhledem k tomu, že jí rodiče dávali už jako malé dívce podpatky, byla také předmětem kontroverzí.

Hollywoodský herec Tom Cruise má celkem tři děti. S herečkou Nicole Kidman vychovali syna Connora a dceru Isabellu. S herečkou Katie Holmes má Tom Suri, která přišla na svět v roce 2006. Její narození plnilo bulvární plátky mnoho měsíců, a jak malá Suri rostla, zájem médií neupadal, spíše sílil.

Pořádné kontroverze vzbuzovala Suri už od útlého věku. Ve čtyřech letech ji rodiče oblékali do honosných princeznovských šatů, lakovali nehty, dávali maličké značkové kabelky za desítky tisíc a nechávali ji nosit podpatky. „Holčička chce nosit to, co chce. Nezakázal bych jí to,“ řekl o tehdy čtyřleté dívence Tom Cruise v Oprah Show. Zároveň i přiznal, že má jeho dcerka skvělý vkus a pomáhá mu často vybírat oblečení.

Suri svého tatínka nevidí

V posledních letech se však Suriin styl rapidně proměnil. Nyní nejčastěji nosí volné oblečení, které rozhodně nedefinuje její postavu. Obří bundy, tepláky, volné kalhoty, tenisky a trika jsou to, po čem Suri sahá, a v čem ji zachycují paparazzi.

Co se týče jejího soukromého života, maminka Katie drží svou dceru velmi zkrátka a daleko od světel reflektorů. Po rozvodu v roce 2012 začala žít Suri se svou maminkou na Manhattanu a svého tatínka od té doby neviděla. Souvisí to hlavně s tím, že je Tom Cruise součástí kontroverzní scientologické církve, jak informoval Daily Mail. Není jisté, co bude Suri dělat poté, až oslaví osmnáctiny, a zda se začne se svým slavným tatínkem znovu stýkat.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy