Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Suri Cruise slaví 15: Komu je dcera fanatického scientologa a krásné herečky podobnější

Dcera Toma Cruise a Katie Holmes slaví 15
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Strach o dítě

Dcera hvězdného herce Toma Cruise (58) a krásné Katie Holmes (42) oslavila patnáctiny. Slavného tatínka prý ale nesmí vídat už roky. Podle zahraničních zdrojů za to může kontroverzní sekta, která vedla k rozvodu rodičů. Zdá se ale, že vzhledově je Suri atraktivní po obou rodičích.

Vidět vlastní dítě? Zákaz!


Suri Cruise slaví patnáctiny. Její otec, Tom Cruise, nebyl s dcerou spatřen už od roku 2013. Na veřejnost prosákly informace, že má zakázáno svou Suri vídat, protože není scientoložka. Slavný herec má mít totiž v kontroverzní církvi výsadní postavení. To dosvědčují i celebrity, které ze sekty odešly.

Když ale média začala problém rozpitvávat, Cruise je neváhal ani zažalovat. Svou dceru prý neopustil, avšak přiznal, že právě víra byla jedním z důvodů, proč se jeho vztah s ex manželkou Katie Holmes (42) rozpadl. Ta měla církev opustit a požádat o rozvod.Strach o dceru


Suriina matka se k záležitosti nevyjádřila. Podle bývalé členky církve, herečky Leah Remini (50), to bylo právě kvůli strachu, že by mohla o dceru přijít. Dívku má totiž od roku 2012, kdy se pár rozdělil, v péči ona. Společně žijí v New Yorku.

Tom Cruise si své soukromí přísně střeží. Herec podle zahraničních médií údajně chtěl více zapojit dceru do aktivit v církvi. To mělo být důvodem, proč Katie z církve vystoupilla a požádala o rozvod. Bývalí členové pak mají zakázáno vídat ostatní věřící.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy